Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet, hogy tul durva lennek...

Lehet, hogy tul durva lennek a lanyokkal?

Figyelt kérdés
Lattom hogy sokat bamul egy lany akkor odamegyek hozza akar szorakozo helyen akar suliban volt mar olyan hogy random mellejuk ultem de...sokat nem huztam kibeloluk inkabb mosolyogbak vagy turjak a hajukat vagy csak lebamulnak Szerintettek ez mar tul aggressziv kezdemenyezes ?vagy tul szende lanyojat fogtam ki ?
2014. jan. 7. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csúnya vagy, akkor igen agresszív kezdés :D
2014. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az :-)
2014. jan. 7. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebben most mi lenne a durva?
2014. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat azert gondolom annak mert csak ugy mellejuk ulok akor ugy meg vannak szepenve es arra gondoltam hogy kicsit finomaban kene ,de van ellenpelda is marmint ugy hogy sikerult jol elbeszelgetni vele meg aztan kavarnis is.Csak hat nem minden lanynal jon be ez.
2014. jan. 7. 20:46
 5/7 anonim válasza:
Nem vagy durva :DDDDDD Tipikus férfi(:D) ....tetszel a lánynak,mert ha a hajunkat túrjuk meg mosolygunk akkor az jó jel. Nálam például a lefelé nézés azt jelenti, hogy zavarban vagyok. Szóval jó taktikáid vannak. Végre egy fiú aki mer lépni!!:))
2014. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy bejössz nekik, azért túrják a hajukat, hanem lehet az is, hogy nem mernek elküldeni a fenébe. Lányként én sem értékelném, ha csak úgy mellém ülne. Az a minimum, hogy megkérdezi a srác, hogy odaülhet-e, alapvető illem. Nem feltétlen vagy agresszív, csak nem vagy illemtudó.
2014. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja hogy azt nem irtam ? Jo hogy megkerdezzem hogy oda ul.hettek-e ?
2014. jan. 7. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!