Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha azt írta, h majd beszélünk,...

Ha azt írta, h majd beszélünk, akkor várjak rá, h írjon, vagy írjak neki én?

Figyelt kérdés

Valami elkezdődött köztünk, egy barátommal. Már nem úgy közeledünk egymás felé, mint a barátok. Legutóbbi találkozásunk alkalmával "kavartunk", vagyis nagyon megkívántuk egymást, és az ágyban kötöttünk ki, de még időben leállítottam a dolgokat, (szóval nem történt meg,) mert elég sanszos, hogy csak szeretkezni akart velem, nem kapcsolatot akarna. Ez történt még december legvégén. Aztán január első napján írt facen, h boldog új évet:) de ennyi. Úgyhogy elkezdtem kérdezgetni, milyen volt a szilveszter, egy pár percet beszélgettünk, de aztán írt, h mennie kell de majd beszélünk. Azóta sem keresett,úgyh már egy hete nem beszéltünk,pedig mindketten sokat vagyunk fenn facen. Nekem kéne írnom neki? Vagy ez a "majd beszélünk" azt jelenti, h majd keres ha olyan kedve lesz? Nagyrészt ő szokott keresni,de én is szoktam őt. Most nem tudom,mi legyen,írjak neki v ne... Én kapcsolatot akarok tőle,de félek h ő nem és rossz néven venné,h rá vagyok szállva.:D Szerintetek?

20/L


2014. jan. 7. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Írjál
2014. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak szexet akart. különben keresne minden ürüggyel.
2014. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Írjál, máshogy nem derül ki
2014. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Haaat figy.en ugy gondolkodom h eloszor is "mit szeretnek en?":D ha kapcsolatot szeretnek vkitol ra irok.mit veszithetek,meg hisz en szeretnem.:D tudod az utat h mit kell tenned.te kapcaolatot szeretnel hat tedd meg az elso lepest. Es probalj kommunikalni vele.majd terelgesd a temara szepen lassan.ird korul gondolkozz h valaszol.a valaszaibol kiderul h mit szeretne. Mondjuk en fiu vagyok...deee sztem ra kene irnos.:) 17/f
2014. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Csak kufircolni akart!:/ 16/L
2014. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Őőő, szerintem nem akar tőled semmit:/ Beszélni sem igazán akar semmiről, ahogy nekem ez tűnik.
2014. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De ha ennyire nem érdeklem, miért írt, h búék?
2014. jan. 7. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!