Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit akar? (bővebben lent)

Mit akar? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akivel van közös óránk és egyszer csak úgy rám írt facebookon elbeszélgettünk,aztán másnap ,amikor élőbe láttam oda se jött.Aztán ezt még párszor megcsinálta.Most ennyire fél lépni? Vagy csak unalomból írt?

2014. jan. 7. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Dugni..mind azt akar:)
2014. jan. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Frepi voook ***** válasza:
Fél, inkább tart a dologtól. Mindig van ebben az, hogy Mi van ha nem jön össze!?
2014. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első, még jó, hogy tudod mindenkiről, hogy mit akar, ezek szerint te már mindenkinek megvoltál? :)


Benne van a srácban a félelem, hogy esetleg nem jön össze a dolog, már, ha járni akar veled. Vagy csak szimplán neten jobban megy neki a beszélgeté, így élőben nem is próbálkozik.

2014. jan. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
megvoltam nagyon mindenkinek. hhu.:d fiu vagyok, beke.:d miert feltetelezzuk a legjobbat masokrol? talan ok azt teszik ?:D
2014. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk előtte egyszer én mentem oda hozzá pár szót szólni ,de nem azért ,hogy megismerjem ,hanem csak tetszett az egyik cucca.Egyébként órán is olyan furán néz,meg volt olyan ,hogy beszélgettem barátnőmmel és direkt úgy fordult ,hogy hallja ,amit beszélek.
2014. jan. 7. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!