Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, milyen leszólításnak...

Lányok, milyen leszólításnak "örülnétek"úgymond?

Figyelt kérdés

Ha pl reggel,buszmegállóban vagy villamosmegállóban odamenne hozzátok 1 srác,akit nem ismersz,max csak láttad párszor,milyen leszólításnak "örülnétek?"

Mármint,mi lenne az ami nem ciki,nem tolakodó,hanem úgy klappol benne minden. :)



2014. jan. 7. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogy ne valami tipikus csajozós szöveggel jöjjön oda, mert attól még mosolyogni sem fogok, nem hogy levesz a lábamról...

Engem azzal lehetne megfogni, ha egyértelműen látszódna, hogy ott helyben akkor épp találja ki, hogy mit mond, nem valami előre legyártott szöveggel. És persze az is legyen távolságtartó és kulturált. Pl. ha valaki odajönne, és értelmesen elmondaná, hogy "szia, xy vagyok, ne haragudj, hogy csak így leszólítalak, de nagyon szépnek/csinosnak/szimpatikusnak talállak, lenne-e kedved ismerkedni/elkérhetem-e a számodat/megtudhatom-e a nevedet/megiszol-e velem egy kávét stb.??", és nekem is tetszene, szimpi lenne, akkor nem küldeném el a fenébe :)

2014. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mr. Truth ***** válasza:
100%
olyan hogy "tökéletes" leszólítás nem létezik. Mivel a nők egyénisége (hangsúlyozom NŐK)nem egyezik ezért minden lányt mással lehet/kell leszólítani hogy ne legyen belőle kínos feszengés. Ki kell alakítani egy szituációt ahol beszédbe elegyedhetsz vele. De ne az időjárásról beszélgess vele az isten megáldjon mert az vérciki.
2014. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nem ismerlek valahonnan?

Elindul a beszélgetés, egyáltalán nem ciki, én örülnék egy ilyennek, de azért tudnám hogy tetszem a srácnak. :)

2014. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Hello Cica! Van gazdád?


Csak vicceltem...

2014. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mr. Truth ***** válasza:
100%

ma 21:10

Van... és nem szereti a patkányokat :D

2014. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem még sosem szólítottak le :( Pedig nagyon örülnék neki akár a trolin is.


Kutyasétáltatás közben szoktam emberekkel beszélgetni, simán odamegyek bárkihez, de magamban valahogy nagyon bátortalan vagyok.


23/N

2014. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha lány lennék és valaki csak úgy leszólítana és tökön rúgnám és elfutnék.(lehet hogy sokat néztem az investigation discovery-t és azért vagyok ilyen képlékeny ilyen ügyben.)
2014. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Most van párom, szóval nem lehetne a lábamról levenni, de amit alapvetően kedvelek, az a kedves, kulturált, nyílt leszólítás. Szia, XY vagyok, nagyon szépnek / szimpatikusnak talállak, meginnál velem vmikor egy teát (vagy akármilyen programajánlat)?

Ami nem:

-lerágott csont csajozós dumák

-láthatóan nagyon idétlen, túlkreatívkodós baromságok (ha nem is azzal kezdi, hogy ismerkedne, hanem kamu dumával akar rávenni arra, hogy adjam meg a számom, adjak puszit, pl. ilyen "kísérletet végzek" dumák)

-Hellóbelló Cicuska-féle túl bizalmaskodó és lenéző szöveg

-disznó beszólások vagy az, ha csak odaböfögik, hogy "Jó a melled" (igen, nekem már mondott ilyet egy "casanova"...)

2014. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ha utcán: Szia..megláttalak és úgy éreztem ide kell jönnöm mert őrülten aranyosnak tűnsz és megszeretnélek ismerni..xy vagyok


Szorakozohelyen: Szia..nagyon szépen kérlek külgy el a francba


Ezek után dumálsz vele..majd zárod a csajt


16/F

2014. jan. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Dobj neki valamit és kérj bocsánatot.
2017. okt. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!