Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, ezt nem érzitek...

Csajok, ezt nem érzitek pofátlanságnak?

Figyelt kérdés

Ha egyszer engeditek hogy egy fiú udvaroljon nektek, és ti is látványosan jelzitek neki, hogy nem közömbös a számotokra, akkor minek kell más fiukkal is nyilvánosan flörtölni ?

Vagy ha már van barátotok, akkor a neten miért ismerkedtek vadidegen pasikkal ? Meg kommenteltek nekik, likeoljátok a képeiket... :D



2014. jan. 8. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne flörtölhetne egy lány több fiúval, ha egyikkel sincs kapcsolatban? Pont az a baj, hogy sok fiú úgy gondolkozik, hogy kicsit flörtölt velem a lány, akkor nyert ügyem van és többé a kisujjamat se kell megmozdítanom érte.
2014. jan. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez ember függő. Pasik közül is van,aki ilyen.
2014. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem addig, amíg az ember ismerkedik, flörtöl, de még nem állapodik meg senki mellett, tehát nem kezd semmi komolyba senkivel, addig miért ne ismerkedhetne másokkal is? És ugyanez szerintem igaz egy lányra, aki hagyja, hogy többen csapják neki a szelet és arra a pasira is, aki több lánynak csapja a szelet. Természetesen ha nincs senki komoly a láthatáron, senkit nem hitegetett, csak flörtölgetnek, akkor szerintem abszolút nem pofátlan, ha másokkal is ismerkedik. Aztán ha bárkit valaki komolyabban érdekel, akkor nyilván törekszik arra, hogy azt az egyet ismerje meg jobban és legyen vele kapcsolatban.

És ha valakinek van kapcsolata, akkor természetesen bunkóság, ha mellette csajozik vagy pasizik. Ezt nem vitatom.

2014. jan. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a flörtölés és az "eljár randizni" nem egészen ugyanaz. A szemezés és mosolyváltás már számít flörtölésnek, de ez még nem jelenti azt, hogy egyszerre többekkel randizik valaki. Onnantól kezdve valóban elvárható, hogy egy lány vagy fiú ne kavarjon másokkal, mihelyt kölcsönös tetszésnyilvánításnál több történik.

Ugyanúgy a neten való ismerkedés sem feltétlenül pasifogási szándékkal történik, ismerkedhetek én olyannal, aki egyszerűen érdekel emberként. És erről a barátom is tud természetesen, meg nem is like-olgatjuk másoknak a saját magukról készült képeit.

2014. jan. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor én fogalmaztam rosszul :D

Mondok egy példát. Van egy csaj, aki olyanokat ír egy fiúnak facebookon, (nyilvánosan) amiből arra következtetek, hogy a semminél több lehet köztük, de ugyanakkor nem járnak. Mégis a csaj rendszeresen beszélget valaki mással, és akar randizni vele.


Ez esetben nincs kapcsolatba senkivel, mégis gáznak tartom a dolgot.

2014. jan. 8. 11:07
 6/7 anonim válasza:
Egy nőnek a flörtölés vissza jelzés, hogy még kívánatos a piacon. Flört nem jelenti azt hogy meg is csalja a partnerét. Ez olyan mint amikor étterembe mész, és nézegeted az étlapot még akkor is amikor már kiválasztottad mit fogsz enni és meg is rendelted azt... És van az a mondás, hogy hűséget fogadtál nem vakságot! :)
2014. jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tom mi van a lájkolással.Az uncsim is összeveszett a pasijával mert az lájkolta egy lány képét.Én soha nem bánom meg hogy nincs facebookom.
2014. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!