Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Amikor körülöttetek mindenkine...

Amikor körülöttetek mindenkinek van kapcsolata csak nektek nincs, rosszul érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Eddig az ismerőseim közül 3 olyan volt akiknek nem volt. Az egyik kövér, a másik nagyon magának való típus stb. Erre most kiderült hogy már mindnek van és emiatt olyan rossz lett a kedvem hogy már nekik is van, csak nekem nincs.
2013. dec. 15. 12:23
 1/8 Zakathol ***** válasza:
Nem. Az élet megy magától, akár van valakid, akár nem. Az egyik fő feladatod az életben az, hogy felépítsd a saját életed, amit majd kiegészít egy másik ember.
2013. dec. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem ez nem szokott zavarni. Engem az szokott zavarni, ha elkezdi az egyikük mesélni mit csináltak együtt, hol voltak, hogy milyen romantikus volt, hogy szexeltek stb.
2013. dec. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor kapcsolódj az internetre.
2013. dec. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Engem éppenséggel nem érdekel.


Van egy ismerősöm aki direkt úgy jön össze emberekkel, hogy idegesítsen. /Bár ezt így nem jelentette ki de egyszer utalt rá egy beszélgetésbe/ Aztán ha előttem vannak direktbe nyalják egymást.


De őszíntén ez se hat meg. Őszíntén letojom magasról.

2013. dec. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az ő boldogságuk zavar, hanem az, hogy ilyenkor azt hiszem, bennem van a hiba, ami valószínűleg igaz. Az igazat megvallva nem is kapcsolatra vágyom, hanem visszajelzésre, hogy esetleg kellenék valakinek.

A legmegdöbbentőbb, hogy mostanában olyanoknak is lett barátjuk/barátnőjük, akikről nem is gondoltam volna. (nem a külsejük, hanem a személyiségük miatt, pl. az egyikük mélyen vallásos)

2013. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jó látni hogy boldogok a barátaim.nem irigykedtem soha.ha ez zavar csak képzeld el hogy késõbb ők már babakocsit tologatják mikor te még lightolsz. XD
2013. dec. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
engem nem igazán érdekel :') van, hogy elszomorodom, de az nem tart tovább 2 percnél :D
2013. dec. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Állandó szingli vagyok kb., eddig csak két kapcsolatom volt és nem érzem magam rosszul, hacsak nem párostul mennek valahova a barátnőim és nekem egyedül kell ott kullognom. Az nem kellemes, de elviselhető.
2013. dec. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!