Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Volt már, hogy nyíltan...

Lányok! Volt már, hogy nyíltan, kerek-perec elmondtátok egy fiúnak hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy reagált? Mi lett belőle? Kort is írjatok ha lehet :)
2014. jan. 8. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ilyennel fiúként nem találkoztam, a lányok nem lépnek, ha tetszik valaki nekik.... Nekünk kell:)

Megfordítva a kérdést, én már csináltam ilyet, és bejött:) 16f

2014. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

sokszor van ilyen, nekem már mondták sokszor


30+

2014. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kedves első, azért mert te csak ilyen lányokkal találkoztál, még nem mind ilyen!
2014. jan. 8. 21:27
 4/14 anonim ***** válasza:

nekem mondták már.

nem kapcsoltam a lánynál, ő meg akart volna már nagyon tovább lépni, csak én nem kezdeményeztem (még nem tettem túl magam az előző kapcsolaton, csak a lány nem tudta), aztán a lány elmondta. nagyon jól esett, be is indultak a dolgok utána

2014. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Volt, nem egyszer. Vagy döbbent csend, vagy hangos röhögés volt a reakció. És viszonzatlan maradt a dolog :)
2014. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Velem egyszer volt csak ilyen, bár ott én voltam az, akinél a lány kezdeményezett. Igazából jól esett a dolog, csak a hiba ott volt, hogy nekem nem tetszett a lány. :S
2014. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Eddig semmi sikersztori ahogy látom :)
2014. jan. 8. 21:42
 8/14 anonim ***** válasza:
dehogynem.
2014. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
volt már igen :$ és azt mondta hogy csak barátok maradjuk de azóta már nem beszélünk..mert 8. év végén volt a dolog és elment másik suliba
2014. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
(tisztelet a kivételnek) azt vettem észre, hogy a fiúk amennyire hangoztatják, hogy mennyire odalennének ha egy lány kifejezné nekik az érzéseiket, vagy érdeklődésüket, annyira nem szokták értékelni a valós életben! :(
2014. jan. 8. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!