Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit tennétek a helyembe?...

Ti mit tennétek a helyembe? Feladnátok a fiatalságotok, egy kiváló feleség jelölt miatt?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, aki belsőleg majdnem mindenben olyan, mint amilyen feleséget elképzeltem magamnak 6-7 év múlva. De a lány nem olyan szép. Nem ronda, de egy olyan 4/10. Tehát túlontúl átlagos... Én még 21 vagyok, még szórakoznék a fiatal kis suncikkal... Még simán beleférne 2-3 egy éves kapcsolat valami szép kis cicababákkal, hogy kiéljem magam. Csak attól félek, utána már nem találnék ehhez hasonló lányt.

Kérdés: Ti feladnátok a fiatalságotok, egy kiváló feleség jelölt miatt ?



2014. jan. 8. 22:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, hogy lehet kiváló feleségjelölt? Úgy akarsz vele éveken át élni, hogy 10/4-es? Megnézném hogy állna a szája ha ezt megtudná :D
2014. jan. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
ezt neked kell eldönteni bizd a lelkedre választ vagy probáld fej vagy irással pénzérmével
2014. jan. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Ha már nyíltan megkérdőjelezed a jövőtöket, akkor ne add fel az álmaid, mert később megfogod bánni!
2014. jan. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hát annyira tetszik, hogy fel álljon rá a farkam...

Ne mond már nekem, hogy a 40 éves dagadt feleségükhöz ugyan úgy vonzódnak a férfiak...

Szerintem fontosabb a belső ha komoly kapcsolatot akar az ember.

2014. jan. 8. 22:51
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Te full hülye vagy azt már látom
2014. jan. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Tesó Te önmagadnak mondassz ellent. Nemveszed észre?
2014. jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
fel. 30 felett nehéz feleségnek valót találni.
2014. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Ha tényleg szereted és tudod hogy tényleg el vennéd és később se csalnád meg a 'szép kis cicababákkal' akkor feladnám.
2014. jan. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Dehogy adnám. 35 éves korom előtt úgysem fogok házasodni. 18F
2014. jan. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35 évesen feleségnek valót? elhiheted nehéz
2014. jan. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!