Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit tennétek a helyembe?...

Ti mit tennétek a helyembe? Feladnátok a fiatalságotok, egy kiváló feleség jelölt miatt?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, aki belsőleg majdnem mindenben olyan, mint amilyen feleséget elképzeltem magamnak 6-7 év múlva. De a lány nem olyan szép. Nem ronda, de egy olyan 4/10. Tehát túlontúl átlagos... Én még 21 vagyok, még szórakoznék a fiatal kis suncikkal... Még simán beleférne 2-3 egy éves kapcsolat valami szép kis cicababákkal, hogy kiéljem magam. Csak attól félek, utána már nem találnék ehhez hasonló lányt.

Kérdés: Ti feladnátok a fiatalságotok, egy kiváló feleség jelölt miatt ?



2014. jan. 8. 22:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem adnám fel. Gondolkozz, már most is lemondásnak érzed a kapcsolatot, pedig még el se kezdődött. Ezzel a tudattal akarsz élni egész életedben, hogy mennyi jó nővel lehettél volna, és neked csak ilyen csúnyább mellett jutott mindennek a megélése?

Ennek rossz vége lesz, hidd el, és tuti nem egy boldog házasság alapja ez így.

Amúgy is nagyon fiatal vagy még, miért gondolod, hogy nem fogsz olyan lányt találni, aki külsőre is szép és belsőre is ideális?

Na meg a dolog másik része: lehet, hogy csak te értékeled le ennyire a külsejét, más meg oda lenne érte... és ezt érzi egy nő, hogy ki mennyire kívánja, és majd simán elpártolhat tőled egy olyanhoz, aki szexi nőként is értékeli, nem csak épp feláll rá a farka. :D

Szóval inkább "éld ki" magad. Boldogabb ember leszel így. :)

22L

2014. jan. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%
Hagyd a lányt, jobbat érdemel nálad.
2014. jan. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mivan ha ő nem téged képzel el majd ideális férjnek?

Én nem mondom azt se, hogy adj fel érte mindent, meg azt se, hogy ne, mivel nem vagyok pasi és nem tudok a ti agyatokkal gondolkozni. De ha én találnék valakit, aki tökéletes férjnek, akkor nem gondolkoznék rajta. De nem szép dolog, hogy a külselyéről ezt gondolod és így akarod feleségnek. Jobb esetben ő szeretni fog téged és odalesz érted, te meg valamilyen szinten csak kihasználni akarod, hogy jó sorod legyen majd. Persze idővel a külsejébe is beleszerethetsz.


Egyébként megkérdezhetem, hogy mik azok a tulajdonsaágik, amik miatt azt gondolod, hogy ő lenne az ideális feleség?

2014. jan. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Rossz alap ha igy tekintesz ra
2014. jan. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#13 válaszoló:

Nagyon házias, már ilyen fiatalon süt/föz, mos, takarít, nagyon kedves, türelmes, szereti a gyerekeket. Céltudatos(tudja mi szeretne lenni, és tesz is érte), független(suli mellet dolgozik, minimális mértékben szorul a szüleire). Jó családból származik, kb ugyanazokat a szabadidős tevékenységeket szereti mint én.


Volt barátnőmet én tanítottam szalmakrumplit sütni... Feleségnek nem volt alkalmas, de modellkedik, tehát a külseje az tuti :P

2014. jan. 9. 09:54
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem lenne jó ötlet. Különben meg néhány év múlva valószínűleg még mindig próbálkozhatsz nála, ha karriert épít,akkor nem fog rögtön elrohanni szülni...
2014. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ritka madár a Te babád, de hát ugye a hormonok :)
2014. jan. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!