Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Idáig tepertem, most elegem...

Idáig tepertem, most elegem lett, nem fogok foglalkozni vele. Ez segíthet?

Figyelt kérdés

Tepertem egy lány után, mindig is jóban voltunk. Egyszer meg is környékeztem: örült neki, azt mondta igazi nőnek érezi magát ettől, ne változzak meg soha, de most senki nem kell neki, ilyen korszaka van, sorra küldte el a pasikat. Viszont most elegem lett, hogy nem tudja fogadni tőlem a szeretetet. Meguntam, abba akarom hagyni.

Szerintetek észreveszi? Nem csodát várok, nem úgy kérdezem, hogy ettől tutira utánam jön, de valakinek bejött már?


2014. jan. 9. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Udvarolj neki továbbra is, tudatosítsd vele, hogy mennyire vonzónak találod, de mellette törekedj arra, hogy más csajoknak is szimpatikus legyél, és erről ő is értesüljön. Pl. a barátnőivel kezdj ismerkedni.


Nők jellemzően a versenyképes férfiakat preferálják, ha a kinézett lánynak tényleg tetszel, és annak veszélyét érzi, hogy valamelyik barátnője elhappol, akkor esélyed lehet arra, hogy közelebb enged magához.

2014. jan. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kedves vagy, de ez mind mind megvolt :)
2014. jan. 9. 09:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez volt. Csak leszívja az energiáidat, hogy ő feltöltődhessen, te meg ott maradsz, mint egy leeresztett lufi. Szerintem mindenképpen hagyd a fenébe, mert ez már a kihasználás kategória. Az ilyen elvárja, hogy nyalják a seggét, közben meg kiröhög a hátad mögött. 23/F
2014. jan. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem adom fel, míg egy darabban látsz


Nem adom fel, míg életben találsz


Nem adom fel, míg nem robbanok szét


Míg akad egy kerék


Mit tovább vihetnék


Mi tovább forog még

2014. jan. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az elsővel pedig nem értek egyet, mert a szerelem az nem a versenyről szól. Szóval nem érdemes adni a csaj alá a lovat.
2014. jan. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

az elsővel én se értek egyet, mert a kapcsolat kialakítása kölcsönös vonzalmakról, megnyilvánulásokról szól.


Az első benyomás meg úgy is jelzi, hogy igen akar tőled valamit vagy nem. Ha az utóbbi akkor tökmindegy nem? Ha meg igen, akkor már ő is keresne téged.

2014. jan. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez NEKED segíthet. Ne foglalkozz vele, keress olyat, aki viszonozza is a törődést.
2014. jan. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is így jártam egy lánnyal a napokban. Rájöttem csak az önbizalmának az ápolgatására kellettem, de valójában egy bunkó kisköcsögre vágyik... Felejtsd el, a lányok nem vonzódnak a rendes fiúkhoz.
2014. jan. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kendrazoltan ***** válasza:
Nem kell feltétlenül hagyni a francba, csak lépj hátra kettőt. Éreztesd vele, hogy tudomásul vetted, hogy neki most nem kell senki, de SOHA ne biztosítsd arról, hogy bármikor meggondolja magát, te ott leszel neki. Soha ne tárulkozz ki teljesen...nem arra gondolok, hogy hazudj, vagy téveszd meg, hanem arról a tényről, hogy egy párkapcsolatban (de főképp annak a kezdetén) addig vagy a legérdekesebb, amíg valamilyen szinten kihívást jelent a másik fél számára az, hogy az övé legyél (mármint 100%-ban), amíg - nevezzük így - talány tudsz maradni. Ez ilyen, sajnos vagy nem sajnos, ez a helyzet...légy érdekes...
2014. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!