Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti szeretnétek komoly...

Lányok! Ti szeretnétek komoly kapcsolatra, családalapításra fiatal 18-25 év közötti fiút?

Figyelt kérdés
Ti lennétek 29-30 évesek, vagy annál idősebbek.
2014. jan. 9. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én most 23 vagyok, de erre a célra nem fiút képzelnék el, hanem férfit. Olyan 30 körül.
2014. jan. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 18 elég kevésnek tűnik, de a 25 már nem hangzik rosszul. Ez azért nagyon egyénfüggő. Lehet valaki érettebb, komolyan a fiatal kora ellenére, meg aki idősebb, az sem biztos, hogy készen áll ilyenekre. És persze az is számít, hogy a fiú mit szeretne. És a körülmények is. Nem mindegy, hogy egy 18 éves iskolás fiúról beszélünk, vagy egy huszonévesről, aki már dolgozik is.
2014. jan. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Költőnő? ***** válasza:

családalapításra sztem ritka h egy 18 éves fiú (nem férfi) alkalmas legyen.

Sztem az erre megérés a férfiaknál 25+ kezdődik. Vagy még akkor sem

2014. jan. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves költőnő! Miért ne lenne alkalmas? Apám 19 évesen házasodott össze anyámmal. Én 18 éves vagyok és családalapításon gondolkozok. Örülnék hogyha 20-21 évesen már lenne egy feleségem. Havi 100-at keresek iskola mellett, ami mind megmarad. Van egy saját középkategóriás kocsim és egy kis lakásom Budapesten. És nem, egyáltalán nem vagyok gazdag, csak következetes és aprólékosan megtervezem az életemet. Nem a kor határozza meg azt hogy ki a férfi, hanem a tettek. Kérlek gondolkozz már amikor butaságokat írsz, és kevésbé legyél általánosító, köszönöm. És legnagyobb problémám az, hogy ritka a családalapításra alkalmas nő. A kortársaim pedig óvodás szinten állnak.
2014. aug. 9. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!