Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melegek! Ti hol találtátok...

Melegek! Ti hol találtátok meg a párotok?

Figyelt kérdés

Igaz még csak 17 éves vagyok,de szörnyen ki vagyok ábrándulva. Minden meleg ismeri a másikat,lefeküdtek,vagy minimum leszopták egymást,a nyitott kapcsolat teljesen átlagos,a megcsalások szinte mindennaposak,stb.

Egyeltalán nem provokatív kérdésnek szánom,de komolyan kérdezem,vannak olyan meleg fiúk,akik komoly kapcsolatot szeretnének,és nem csalják meg a szerelmük,a kapcsolatuknak érzelmi alapja van,és igényesek is?

(Az igényesség alatt annyit értek,hogy ápoltak,és van személyiségük,nem divatmajmok,és tanultak.)

Előre is köszönöm szépen az értelmes,hasznos válaszokat! :)



2014. jan. 9. 15:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Emlékeztetek arra, akiről írsz, csak az a baj, hogy kétszer annyi idős vagyok, mint te, kérdező:-).
2014. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Azért az kizáró ok! :)

De tényleg hatalmas mértékben feldobta a hangulatom,hogy van remény! ^^

2014. jan. 9. 20:20
 13/29 anonim ***** válasza:
13%
Most mit mondjak...
2014. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Vannak még ilyen reménytelen romantikusok, mint te vagy én. Ne aggódj, egyszer ránk talál a boldogság. Remélem...
2014. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Tudom közhely,e a remény hal meg utoljára! :D

Depresszióból gyógyult ember vagyok,mindig a dolgok pozitív oldalát kell nézni! :)

Mindig van remény! :)

2014. jan. 9. 20:30
 16/29 anonim ***** válasza:
52%

Túl magasak az elvárásaid, ez a te bajod!

Vannak meleg srácok akik jófejek pl. te is. Nos, ha bántod azt aki tiszta szívből szeret akkor nincs mit tenned sosem leszel boldog.. még semmi sem késő persze.. De azt jegyezze meg mindenki, nincs tökéletes ember, mindenkinek megvan a maga baja.

2014. jan. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Egyeltalán nem magasak az elvárásaim,legalábbis szerintem.

Nem várok el eget rengető dolgokat,csak,hogy azért legyen velem egy szinten. :)

2014. jan. 10. 13:34
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Írj privátot, s megtaláltad :)
2014. jan. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
én egy meleg keresztény közösségben :o)
2014. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
73%
Természetesen vannak ilyen melegek pl.: én :D Én is egy boldog kapcsiba élek (komoly kapcsi).
2014. jan. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!