Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek érdemes egy olyan...

Szerintetek érdemes egy olyan lánnyal foglalkozni, aki még a volt pasiját szereti?

Figyelt kérdés
Teszem hozzá, fél éve nincsenek együtt.

2014. jan. 9. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jan. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Amélia:) ***** válasza:
nem...
2014. jan. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de (még) ne túl komolyan.
2014. jan. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Magadnak okozol ezzel kellemetlen helyzetet, ha esetleg a lány a közeledésed hatására azt hiszi, hogy már megpróbálhatja mással, hátha majd attól elfelejti az előző barátját, aztán végül rájön, hogy mégsem működik, és hoppon maradsz. Szerintem még hagyd őt, és ezt úgy mondom, hogy én is lány vagyok, aki szintén nincs még túl az előző párkapcsolatán.
2014. jan. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
nem. Én sem hevertem még ki az exem és tudom h nem tudnám azt nyújtani egy normális férfinak, amit megérdemlne
2014. jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Vivi?xDD
2014. jan. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj volt olyan, hogy a szakításom után egy hónap múlva másik sráccal jártam, és az előző barátom már eszembe se jutott egy percre se (pedig előtte évekig együtt voltunk), és normálisan működött a dolog.

De volt olyan is, hogy nem voltam túl az exemen, ezt tudta az a srác is, akivel akkoriban ismerkedni kezdtünk, de végül mégis összejöttem az exemmel, és most is együtt vagyunk még.

Szóval... ne kezdj olyannal, aki mást szeret.

2014. jan. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!