Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan éreztessem vele hogy...

Hogyan éreztessem vele hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Most mentem középiskolába és nagyon megtetszett az évfolyamról egy lány, sajnos nem ismertem de szerencsére kiderült hogy az egyik osztálytársam ismeri és egyik nap megismertem.Azóta beszélgetek vele, sokat érdeklődik próbál ő is megismerni, de nem tudom hogy hogyan tekinthet erre az ismerkedésre mert eddig nem hiszem hogy ebből érezhetné hogy tetszik nekem.Szeretném vele érzékeltetni hogy tetszik de szóban nem szeretném.Milyen jelekkel tudnám érzékeltetni hogy nekem tetszik(és már egyre jobban)?(Jövőhéten elszeretném hívni valahova) 15/f

2014. jan. 9. 21:08
 1/5 anonim válasza:
Az mindenképpen jó, ha randira hívod. Abból már bármelyik csaj kitalálja, hogy mi a helyzet. Ha igent mond, akkor valószínű hogy te sem vagy neki közömbös.
2014. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Első vagyok. Egy jó tanács: NE moziba hívd. Mindenképpen olyan helyre, ahol tudtok beszélgetni.
2014. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez eszembe se jutott :) és köszönöm a tanácsodat jövő héten elhívom csak nem tudom hogy "venni fogja-e a lapot"
2014. jan. 9. 21:18
 4/5 anonim válasza:
Veszi majd a lapot, emiatt ne aggódj.
2014. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én ugyan lány vagyok, de én is gondolkodtam azon, hogyan adjak jelet a srácnak, aki tetszik. Elhatároztam, hogy feltünően fogom bámulni, hátra észreveszi, és következtet belőle. Épp evett, és odajött hozzám, hogy leette magát, vagy mivan, mit nézek :D:D De legalább beszélgettünk, és elég fura, de utána jóba lettünk, és többet beszéltünk. Ez kb. a téli szünet előtti héten történt.:D

15/L

2014. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!