Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan éreztessem a fiúval...

Hogyan éreztessem a fiúval azt, hogy ő nálam nem barátzónában van, hanem férfiként tekintek rá? Fiúk, ti miből vennétek le, ha egy lánynak bejöttök?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 23:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
LOL szerintem pont te vagy a barátzónában!
2014. jan. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

keresd a társaságát, öleld át simogasd a vállát fejét stb.

vagy mond meg direktbe

2014. jan. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt favorizálnám, hogy nyíltan odajön és a szemembe mondja!
2014. jan. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Miért lennék nála barátzónában? Nem hallottatok még félénk fiúkról, akik nem merik megtenni az első lépést? Vagy sokág gyűjtik a bátorságot hozzá?
2014. jan. 9. 23:40
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy te nem úgy nézel rá mint barátra, felesleges a mellébeszélés.
2014. jan. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Add meg te neki a kezdő lökèst.

Lehet h pont ő èleted szerelme:D

Èn abból vennèm le,hogy folyamatosan èrdeklődne utànam pl.

2014. jan. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ó, köszi! Az érintés valahogy túl direkt, legalábbis a kezéhez, vagy ahogy elmegyek mellette, a derekához, hátához esetleg hozzáérnék, de az, hogy meg is simogassam...

Meg az olyan anyáskodó, hogy az arcát simogatom. Nem vagyok én kedvesnővér. :D Ez olyan hervasztó lehet egy fiúnak, hogy gyerekként kezelik.


Majd akkor mindig kérdezgetem valamiről. :)

2014. jan. 9. 23:53
 8/14 anonim ***** válasza:

Én a 3-assal értek egyet. Hát, nyíltan kellene az embereknek beszélgetniük egymással, még ha néha nehéz is. Így sok kellemetlenséget el lehetne kerülni.

Mekem egyébként nagyon is jól esne, hogyha egy lány megsimogatná az arcomat, főleg, ha még nekem is tetszik! Ez szerintem ízlés és igény kérdése.

2014. jan. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk elhívnám valahova? Mert ha belegondolok, egy barát is elhívhatja? De egy lánytól nem ciki az ilyen invitálás?
2014. jan. 10. 00:08
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem az, bár én nem ő vagyok. De ez attól is függ, hogy ő milyen, mennyire ismered őt, és ez alapján talán fel lehet mérni, hogy megéri-e neked ezt a lépést megtenni. Én egyébként mit meg nem adnék azért, ha valaki odajönne hozzám ilyen dolgokkal!
2014. jan. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!