Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy pasi odamegy egy...

Ha egy pasi odamegy egy csajhaverjához és átöleli a derekát és órákig így beszélgetnek, akkor az mindenféleképpen bepróbálkozásnak minősül a pasi részéről?

Figyelt kérdés
vagy egy kis piától már minden csaj haverotokkal csinálnátok ezt?:D
2014. jan. 10. 00:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

figyelj mindenki az ellenkezőjét mondja mint te.


Kiírtad a kérdést és magadat győzködöd hogy neked van igazad.


Akkor minek írtad ki?


Te tudod hogy úgy van, akkor meg? Beszéld csak be magadnak hogy nem csak a tested akarja, én ennek örülök mert én is egyéjszakás kalandokat szeretem :D

2014. jan. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Mert senki nem válaszol arra, amiket kérdezek :)

ha te pl meg akarsz dugni egy csajt, akkor nem smárolod le először is egy ilyen helyzetben?:D

Először én is ezt gondoltam, mint ti, amikor így odajött, hogy jó biztos meg akar dugni. De nem tette, miért?:D sőt még csak semmi egyértelműbb közeledést sem tanúsított, ezért tettem fel a kérdést, hogy akkor most ez normális dolog-e haverok között :D (mivel a ló másik oldalára ment át az helyzetértelmezésem azáltal, hogy nem is csinált semmit végül :D)

Szóval nem világos itt pár részlet szerintem.

2014. jan. 10. 01:15
 13/16 A kérdező kommentje:
nem értitek szerintem, hogy én nem azt gondolom, hogy össze akar velem jönni, pont hogy az jön le nekem, hogy még csak annyi sincs, hogy meg akar dugni, mert akkor konkrétabban lépett volna, és nem az lenne h nem csinál semmit kb :D
2014. jan. 10. 01:24
 14/16 anonim ***** válasza:

de nem veszed észre, hogy megint meg vagy győződve valamiről, és csak azt magyarázod?


minek írtad ki a kérdést?


mellesleg miért akarnék megcsókolni valakit, ha le akarom fektetni, ha látom rajta hogy nem akarja. máshogy közeledek.


De ez annyira egyértelmű csak te vagy ilyen naív, de jó legyen igazad, nemérdekel, csak töröljék ezt a kérdést, mert ez nem kérdés.

2014. jan. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

nemnemnem, am vágom hogy mindenkinek ez jön le ebből és elgondolkozom ezen, szóval tök hasznos volt, hogy kiírtam ezt, mert eddig totál azt gondoltam, hogy még ennyit sem akarhat tőlem :D


(és nem azvan szerintem, hogy én magamat győzködöm, csak túl kevés adattal írtam ki a kérdést, és ezért úgy éreztem, hogy emiatt tévesen értelmezitek a helyzetet, és ezeket a hiányosságokat pótoltam közben)

de köszi mindenkinek, meg minden :D

2014. jan. 10. 02:48
 16/16 anonim ***** válasza:
Meg akart fektetni, letudni téged, hogy aztán továbbállhasson más csajra, de nem volt elég bátorsága... Ezért lehet csak elengedett téged aztán később/másnap fogott mégegy csajt, akivel mondjuk action is lett. Ennyi.
2014. jan. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!