Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon hiányzik már egy pasi...

Nagyon hiányzik már egy pasi mellőlem. Hol ismerkedhetnék, ha nem buliban akarok?

Figyelt kérdés

És miért ilyen töketlenek a fiúk, hogy csak flörtölni mernek messziről, de leszólítani nem??

Barátnőim nincsenek, így nem tudok velük eljárkálni plázázni v bármi, hogy pasit fogjunk. Csak fiúbarátaim vannak, de ők csak barátok (egyet kivéve,de ő nem akar tőlem többet). A lényeg, hogy magamra maradtam, egyedül kell pasit fognom, na de hogyan? és hol? Egyedül hülyén érzem magam, ha elmegyek mozizni vagy étterembe, stb. Vásárolni szoktam járni egyedül, ott van, hogy összenézünk egy-egy sráccal, de abból még nem lesz semmi... Ötletek?

20/N (Nem neten akarok ismerkedni!!!)


2014. jan. 9. 00:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Rámírsz privátban.
2014. jan. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha Veszprém vagy Győr környékén laksz, esetleg Budapesten, akkor írj egy időpontot, egy helyszínt ahol ott leszel és leszólítalak! :) 25/F
2014. jan. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Meseországban.
2014. jan. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 WheneverYouWant ***** válasza:
0%
Pénteken el akarok menni moziba megnézni egy fimet... új film és nagyon érdekel, valószínűleg én is hülyén érzeném magam. Gyere el velem!:)
2014. jan. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Melyikőtök elég tanult ahhoz hogy értelmezze a következő mondatot: Nem neten akarok ismerkedni.
2014. jan. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szóval van egy barátod,aki csak úgy átjár kúrogatni hozzád,de nem jártok meg semmi,csak úgy barátság extrával....majd a leendő pasidnak ezt meséld el...
2014. jan. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
qrzy ne ugass, mert megkötlek
2014. jan. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Menj a fiú barátaiddal össze-vissza.

Amúgy meg normális férfi már nem szólít le egy ismeretlen nőt az utcán csak úgy, 99%-ban durván elutasítanak elmenekülnek az utcán egy ismeretlentől. Csak a 0 IQ-val rendelkező, én vagyok a f@saza gyerek típusú fiúk csinálják, persze olyan stílusban is, valószínűleg a nők ezért is lettek ilyen elutasítóak.

2014. jan. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Közelben pubok, vagy egyéb, kisebb szórakozóhelyek, ahol tudnak figyelni egymásra az emberek és nem bömböl a zene?
2014. jan. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Najó, de kivel menjek pub-ba? :( Mert egyedül nem akarok...

Kedves egyik kommentelő! Nem feküdtem le egyik fiúbarátommal sem. Az, hogy egyikük iránt többet érzek barátságnál, nem jelenti, hogy volt is köztünk bármi.

2014. jan. 9. 01:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!