Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a lányok arra panaszkodnak,...

Ha a lányok arra panaszkodnak, hogy a fiúk beszariak, akkor az azt is jelenti, hogy a lányok se tesznek semmit az ismerkedés érdekében, vagy hogy egyáltalán felfedeztessék magukat?

Figyelt kérdés

2014. jan. 10. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

miért kell minden áron mindig a másik nemet hibáztatni a saját magánéleti kudarcokért? pontosan 1 kérdéssel feljebb egy olyan kérdés van, ahol egy lány arról ír, hogy a rendes pasik elfogytak...


mi van itt? csak nekem van olyan, hogy bekerültem eg yközösségbe, megismerkedtem pár taggal és lett onnan egy barátnőm és annyi? aztán mikor ő elment akkor találkoztam egy másik lánnyal, szimpatizáltunk, összejöttünk stb...

2014. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha tűnt volna még fel, igen így van.

De mivel sok (rengeteg) lány eleve magabiztos, nem beszari fiúval/férfival akar megismerkedni így, ha nem lép akkor nincs okuk tenni az ismerkedés érdekében mert már nem kellenek nekik.

2014. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sokszor nem..

Gyakran látom hogy szórakozó helyekre (ezalatt most a szórakozóhely,kocsma stb is értendő) bevonul egy csapat lány,teljesen elkülnek,egymassal táncolnak,citromarcokkal fogadják a pasikat.

Aztan sírnak hogy milyen gyávák a fiúk.

2014. jan. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

jah az meg a másik, hogy szórakozóhelyeken való ismerkedést számítanak manapság etalonnak úgy, hogy közben mindenki tudja, hogy ilyen helyekre a fiatalok inni meg alkalmi kapcsolatokat keresni mennek (vagy úgy bulizni, hogy nem keresnek senkit és akkor ők a témában nincsenek jelen persze:) )

de azért mindenki a dizsiben keresi élete párját...

2014. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a lányok panaszkodnak, de amikor odakerülnek a szituációba, akkor viszont alig bírják normálisan lereagálni az udvarlást. Aztán csodálkoznak ha a pasi félreérti és nem tudja, mit lehet és mit nem, ha pedig elvéti, megint csak a lányok panaszkodnak, hogy jaj de béna, stb. alakkal hozta össze a sors. Tisztelet a kevés kivételnek.
2014. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a csajok nem adnak egyértelmű jelzést akkor magukra vessenek.
2014. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!