Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismertem valakit, a történe...

Megismertem valakit, a történetemről mondanátok véleményt? Többi lent.

Figyelt kérdés
A sztori annyi nagyvonalakban: megismertem valakit interneten ( rendkívüli, mert nem ismerkedem szándékosan neten), és elkezdtünk beszélgetni, közöltem hogy van párom,( de ezt tudta elejétől) csak beszélgethetünk, erre kiderült hogy találkozni szeretne, meg a számom kell ha már találkozni nem szeretnék. én nem adtam meg. Majd berágott, és közölte mennie kell, elköszönt, és lelépett... most mire gondoljak? Fogunk még valaha beszélni? Vagy mi ez a férfiaknál?

2014. jan. 10. 16:01
 1/7 fahéjas Alien ***** válasza:
Ő többet akart ez egyértelmű, neked meg ott a barátod. Nem voltak megegyezőek az érdekeitek. Akkor meg nem teljesen mindegy?
2014. jan. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 xtazin ***** válasza:
Hát valószínűleg ő nem barátot keresett hanem egy dugópajtit.
2014. jan. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyílván ő nem csak beszélgetni szeretett volna.
2014. jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezeket én is sejtettem. De szerintetek fogunk mi még beszélni?
2014. jan. 10. 16:33
 5/7 Strangelove válasza:

Miért szeretnél vele ennyire beszélni ha van barátod? :)

Ne keresd a társaságát és akkor nem fogtok. Abban az esetben, ha ő keres téged, akkor fogtok, de erre csekély esélyt látok, mivel aki nem tiszteli, hogy egy lánynak van barátnője (hanem még meg is sértődik) az csak szexelni akar.

2014. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Strangelove válasza:
*** bocsi: barátja :D
2014. jan. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi baj, értelek. Köszi. :D nem tudom mi lesz, de majd kiderül. eddig még hallgat =D
2014. jan. 10. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!