Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szeressek ki belole?...

Hogyan szeressek ki belole? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van 1 fiu, akivel 5 honapja 'baratok' vagyunk. Persze mar van erzesem hogy beleszerettem. Koszonunk egymasnak, ha lyukas oram van oda megyek beszelgetni hozza. Viszont ugye nagyon felos vagyok. Előbe kb 10percnel tovább nem beszelunk. Chaten meg órakat. O tobb lannyal is beszel meg. Akik szebbek es idosebbek mint en!:/

Van azaz erzesem is hogy o nem akar többet baratsagnal. A sulinkba volt 1 diszko feleseg. Ahol alig vártam hogy tancoljunk..persze nem jott oda. akarhanyszor odaneztem elforditotta a fejet. Megint lesz egy meg januárba. Elhivjam ttáncolni??

Latjatok...itt tervezgetek pedig semmi nem lesz beelole. Ottesz amugy a diszkoba egy lany akivel nagyon joba van es felek hogy hamarabb lecsap a fiura. XD

Nem akarok beleszeretni es szenvedni!!!!! Mitbtegyek?


Sajnalom csak telefonrol irok meg most ugy kijottek a gondolataim.


2014. jan. 10. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyere ōssze velem! Írj!
2014. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne fuss utána,majd lép ő,ha akar tőled valamit.
2014. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Galaxis. ***** válasza:

Fő kérdésnek azt írod, "hogy szeressek ki belőle"? Utána meg azt, hogy nem akarsz beleszeretni!

Akkor elmondom mi van! Már beleszerettél és ezért írtad ezt ide. Mivel a gyerek béna és nem tudja kimutatni normálisan azt, hogy érez valamit vagy sem így neked kell kezdeményezned! és ott kiderül minden

2014. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha szeretnél te is valamit tőle (többet, mint barátság), akkor kezdeményezz, hivd el, ne félj attól, hogy visszautasít...ha meg sem próbálod akkor még többet vesztettél :)
2014. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!