Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más lány is ilyen srácokat...

Más lány is ilyen srácokat szeretne, vagy csak nem nyitom ki eléggé a szemem?

Figyelt kérdés

A körülöttem lévő lányok többsége a felszínes, beképzelt, "rosszfiúkra" pályáznak. Pár éve nekem is inkább a hangosabb, középpontban lévő srácok tetszettek inkább, de ez változott.

Nem akarom hogy internet celeb (vagy mi) legyen, hogy facebookon mindenféle provokatív képet tegyen ki magáról.

Csak egy kedves, vicces fiú.

Persze nálam is fontos a külső, de a belső értékek fontosabbak, és ha belül rossz az ember, a külső már úgy sem ér semmit.

Félreértés ne essék, nem azért írtam ki a kérdésem hogy párt találjak, vagy hogy "léteznek-e ilyen fiúk"..


Ti mit gondoltok? A mai lányok tényleg a bulizós, "menősrácokra" buknak, vagy inkább a "jófiúkra"?


15/L



2014. jan. 10. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
csak te nem nyitod ki eléggé a szemed
2014. jan. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En olyan vagyok amit itt leirtal: kedves es humoros haverjaim szerint:) es veled egy idos
2014. jan. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hát sajna koraszülött vagyok hozzád...

anyum igazán várhatott volna 6 évet :D

2014. jan. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
A Macsó rosszfiús benyomású fiúkra, akik velük nagyon kedvesek tudnak lenni. ;)
2014. jan. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is a csendes kategóriába tartozom.Én kifejezetten utálom a bulizós 2000 ismerősös lányokat
2014. jan. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ritka mód értelmes vagy ;-) !A neked mostmár bejövő srácok jobban meg is fognak becsülni! :D
2014. jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A 6. kommentelő vagyok megint.A mai lányok tényleg a ?menő arcokra? buknak...
2014. jan. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem sem jönnek be az ilyenek. Nem érdekelnek a külsőségek, az a lényeg hogy kedves és értelmes legyen. :))
2014. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 vazulgergo válasza:
Már bocsánat de az ilyen "Nők" megbecsülendőek de a látható hátrányod egy kicsit kocka vagy. 23 40 kor írtad a bejegyzést. 15 F
2014. jan. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D


Kifogás a virrasztásra: hétvége :)

na de most már megyek aludni ;)

2014. jan. 11. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!