Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lehet a probléma? Helyes...

Mi lehet a probléma? Helyes lány vagyok és mégsem tudok megismerkedni a fiúkkal.20L

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 00:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10. nem vagyok félénk, meg fel tudom térképezni általában,hogy kinek tetszenék,de én ugy szeretném,ha a fiú kezdeményezne, főleg elsőnek. Nekem az olyan kiábránditó, ha nekem kellene odamennem..
2014. jan. 11. 10:15
 12/16 anonim ***** válasza:
mutass egy kepet
2014. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerkedtél meg valakivel, akkor honnan tudod hogy jobban jártál? :)
2014. jan. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
13-általában nagyobb társasággal járok szórakozni és utólag kiderült, hogy pl. a fiúnak van barátnője, hát nagyon jól jött volna ki, ha én meg ott elkezdek vele ismerkedni.. tehát végülis ugy gondolom, ha nem jön oda egy fiú annak valószinű oka van.Tehát én semmiképpen nem megyek oda.
2014. jan. 11. 19:36
 15/16 anonim ***** válasza:

A fiúk félnek a visszautasítástól, de attól is tarthatnak (pl ez nálam van) hogy ha közelednek a lány felé, bármit is mondanak, akkor rögtön az jön le, hogy rá akarnak mászni,

"mert különben miért szól hozzá? biztos olyan, mint a többi, csak azt akarja",

pedig csak meg akar ismerni, utána dönti el, hogy mit is akar.


A második verzió nem tudom mennyire elterjedt, lehet, hogy csak én komplikálom túl a dolgokat(és biztos).

Mindkettőnek az eredménye az, hogy nem megyünk oda.


Veled aztán semmi probléma nem lehet, főleg ha még próbálsz is utána járni a probléma forrásának.


Amúgy kevés az infó, jobb ha említenél még példákat. Így csak körbelőjük a lehetséges problémát.


20/F

2014. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Velem is ez a gond. Hogy nem megyek oda fiúkhoz, ismerkednék de kezdeményezni nem akarok. Kezdeményezni meg senki sem kezdeményez szóval mérföldekre elkerül a szerelem. :@ pedig jó csajnak tartanak... nem értem..
2014. dec. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!