Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ilyen sok kiégett,...

Miért van ilyen sok kiégett, csalódott lány?

Figyelt kérdés

Interneten, de akár szórakozohelyeken is.

Odamegyek beszélgetünk, nagyon jol alakul minden. Miután közelebb kerülünk, előjönnek belőle a családi problémák, meg a hudenagy ex szerelem, meg stb...

Nekem is vannak problémáim, mégsem terhelek le senkit velük.

Szép és jó, hogy megosztják velem ezeket. De mindez az ismerkedés rovására megy, mert utánna már nem olyan semmi. nincs kedvem, most nemvagyok kész kapcsolatra, hagyj magamra kérlek, meg inkább a barátnőimmel akarok lenni...stb stb....

Próbálom elkerülni ezeket a csevejeket, de sosem sikerül.

Unalmas már, hogy a sokadik lány, is pont a saját problémái miatt nem akar kapcsolatot, meg ugy nagyjábol semmit sem...miközben támaszt nyujtanék, tényleg nagyon szívesen, ha látnm rajta, hogy kedvel engem, és velem szeretne lenni.

Ehhelyett viszont inkább mindig elmenekül, és szvsz.


Ha olyan irtó csúnya srác lennék, nemhinném, ohgy eljutnék velük a csókig, meg hogy fél éjszakt velem vannak. De ezekután mégis történik valami.


Kiégtek, csalódottak rengetegen, és már nembíznak senki emberfiában. Előítéletk, sora, ohgy te is oylan vagy mint akik felültettek meg stb...és ha erre azt taláom mondani, hogy ezek alapján akkor te is egy ordas k/rva vagy, mert nekem is volt ilyen exem, és akkor te is ilyen vagy, srtődés a vége ugyancsak.


Nemértek már semmit sem....Az utcán járva kellve, meg olyan kis semmitmondó pasik vannak sokszor olyan szép lányokkal, hogy az hihetetlen...megcsalják oket, lesz*rják őket, csunyán beszélnek velük stb...mégis velük van a csaj, mert indent megbocsájt..

Én nyújtom akár a támaszt, a kedvességet, a humort, a megértést, némi sármot, némi büszkeséget, viszont nagy szívet, az pedig nemkell senkinek...:/


22/F



2013. okt. 5. 11:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
71%
Azért van nagyon sok ilyen lány mert vannak pasik akik tönkreteszik őket, és mivel holt szerelmesek észre sem veszik és hagyják hogy tönkretegyék őket. Utána meg már tanulván a hibábol kétszer is meggondolják... főleg buliban.. Rossz pasikra buknak és miután csalodnak csodálkoznak .. vajon miért másrészt a srácok sem mindig különbek..
2013. okt. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
36%
Lehet így akarnak lerázni. Nem kizárt, h más helyeken is meg kellene próbálnod a keresgélést, hátha ott nagyobb sikerrel járnál!
2013. okt. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
73%
Egyszerű: félnek az újabb csalódástól. Eleinte még a legbunkóbb pasi is a legjobb felét mutatja, kedves, lehozza a csillagot az égről, aztán később kiderül az igazi énje... Amit ugye nem gondolt volna a csaj, mert nem ezt mutatta eleinte, meg biztos nem ilyen, mert nem ilyennek ismerte meg... Ilyenek után csodálkoztok? Ma már én is sokkal megfontoltabb vagyok az eddigi tapasztalataim miatt, ha meg az nem tetszik a pasinak, hogy egy kedves szótól nem ugrom a nyakába elsőre, hanem elvárom, hogy többet találkozzon velem úgy, hogy ne rögtön szexelni kelljen, akkor menjen nyugodtan el, engem nem izgat :)) Jön helyette másik, ez fix.
2013. okt. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Engem csak az zavar, h rendes pasi vagyok, mégis egyes nők azt hiszik kamuzok, amikor udvariasan és tisztelettudóan bánok velük és hogy biztos csak azért csinálom, h ágyba vihessem!


Én is rengeteget csalódtam már eddigi életem folyamán a nőkben, mégis tudok új esélyt és új lehetőséget látni egy másikban, és nem a korábbiban tapasztalt negatívumokra koncentrálok, ergo tiszta lappal indul nálam mindenki.


Akinek pedig nagy szíve van kérdező, az nagyot is szív, tapasztalatból beszélek.


31/F

2013. okt. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen egyet értek az előttem szólóval! Én is ilyen vagyok és a nők el sem szarják a normális pasikat! Csak az ilyen bunkó idiótákat vonzzák!
2013. okt. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

kedves 12:09 es

ezaz, hogy könnyen vagytok, mert jön másik!

egy darab semminek nézitek a pasit, és ha egyetlen dologban nem klappol az ízlésetekhez elzavarjátok, mert lesz más.


ez egy dolog. válogattok, mert megtehetitek.

de korántsem tudjátok, milyen az mikor nem llnak 5 en sorba, hogy jrhassanak veled. nem fűznek minden nap 80n a fészen.

Hanem csak egyedül, és magányosan, egyedül élitek az életeteket.

Nektek nincs ilyen, és nem érzitek át, hogy mennyi mindent döntötk romba egyetlen egy lenéző, "bocs de nem szóval"

Lehet csak én vagyok ilyen lecseszett, hogy modfelett sz/rélrzem magam, ha nincsen senkim. nehzen birkozom meg ezzel. Önbizalmam, már sehol, belegondolni abba, hogy csak egy pasi vagyok a sok közül, és tulajdonképp brki bármikor a helyemre ugorhat, mert egyszerűen annyi van belülünk mint a nyű...

nőnek csak születni nehéz.

Komoylan mondom, bárcsak gyerek maradtam volna mindörökre. A szerelem, a szex, és ez az egész érzékki faxság nemérte meg, hogy felnőtté váljak.

2013. okt. 5. 13:49
 7/26 anonim ***** válasza:
Ez így igaz! Szívemből szóltál!
2013. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Én azokra gondoltam, akik már hanyatt akarnak vágni rögtön, de még én leszek a rossz, mert nemet mondtam nekik. Ezt írtam is az előző hozzászólásomban:


"Ma már én is sokkal megfontoltabb vagyok az eddigi tapasztalataim miatt, ha meg az nem tetszik a pasinak, hogy egy kedves szótól nem ugrom a nyakába elsőre, hanem elvárom, hogy többet találkozzon velem úgy, hogy ne rögtön szexelni kelljen, akkor menjen nyugodtan el, engem nem izgat :)) Jön helyette másik, ez fix."


Én itt nem úgy értettem, hogy a rendes pasik is rosszak, nincs velük semmi baj, őket értékelni kell, csak a sok f## miatt elővigyázatosnak kell lenni. Ha megismerem a másikat és rájövök, hogy rendes, normális, akkor akár kapcsolatba is lépek vele.

2013. okt. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Te véletlenül nem debreceni vagy? Mert van egy ismerősöm aki ilyesmi problémákkal küzd és annyira hasonlóan írsz:D
2013. okt. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

és elárulod kedves 12:09 es, ohgy mégis hogyan ismerkedjek meg jobban a lányokkal, ha már alapol egy f/roknak néznek, aki cska emg akarja fektetni őket?!

nincs lehetőségem soha kibontakozni, illetve megmutatni, hogy ki vagyok, mert be vagyok skatulyázva, hogy tuti csak a szexre hajt, mint az összes többi!

2013. okt. 6. 10:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!