Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt egy fiatalabb srác, aki...

Volt egy fiatalabb srác, aki állandóan keresett, jókat dumáltunk, de főleg ő keresett. Kerültem. Egyszer felajánlottam, hogy bejöhet, erre ő nem jött be. Nagyon szépeket írt, bókolt stb. Ez mi volt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 00:25
 1/2 anonim válasza:
Valószínüleg csak szórakozott veled, mert jó móka lányokat szédíteni. Feltéve, ha a srác erösen bókolt. Ha csak egy picit, az akár lehet udvariasság vagy szimpátia jele is, de ha túl sokat és túl nyomulósan bókolt, akkor több, mint valószínü, hogy csak skalpra hajtott. :/ Szerintem hagyjad, ne foglalkozz vele. Ha a jövöben is keres még, akkor adj neki egy esélyt, ha úgy érzed, de ha nem, akkor te ne keresd. Akkor csak játék volt az egész.
2014. jan. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Honnan írsz kérdező, mert lehet, h talán én bejövök. ;)
2014. jan. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!