Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek túl rámenős, de túl ügyetlen sem? 12/l

Figyelt kérdés
Van egy 13 éves srác aki tetszik.És ha dumálok vele akkor mindig hülyét csinálok magamból.Mit csinálhatnék,hogy ne ügyetlenkedjek??És szerintetek miről dumáljak vele (nagyon kedves és okos és vicces)??Van valami trükkötök, hogy ne vesszetek bele a nézésébe? Hülye válaszra nincs szükségem!
2014. jan. 11. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
12 évesen szerintem még ne ezzel foglalkozz.
2014. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd vele a Verdákat,majd emiatt bejössz neki,legalább olyan csaj vagy aki nem a Rapunzelért rajong.:D
2014. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Attól még, hogy 12 éves vagyok nem animációs filmeket nézek!

De nem vagyok nagyon lányos mondjuk utálom a rózsaszínt és a pirosat.De engem mondjuk jobban érdekkel A Gyűrűk Ura vagy A Hobbit vagy a Harry Potter!

2014. jan. 11. 15:11
 4/6 anonim válasza:
Elég kevés az információ... Egy osztályba jártok? Egy évfolyamba? Milyen gyakran találkoztok? Van közös érdeklődésetek? Ő szerinte barátok vagytok? Ő szerinte ismerősök vagytok? Tudod, hogy őt mi érdekli (gondolok sportra, tanulásra, számítógépre, stb)?
2014. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gyakorolj velem
2014. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Feletem jár egy éfolyamban.Néha futunk össze a suliba, de akkor totál hülyét szoktam magamból csinálni.Tudom az érdeklödési körét és nagyon hasonlitunk.Azt, hogy a barátjának tekint azt nem tudom.Egy táborba találkoztunk és ott nagyon sokat beszélgetünk.
2014. jan. 12. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!