Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Járnak ide rámenős nők?

Járnak ide rámenős nők?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vannak itt rámenős, kezdeményező nők? Én örülnék neki, ha a lány "udvarolna" nekem.

2013. júl. 20. 17:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%

Udvaroljon neked a kaszás!

Nehogy már még a nők udvaroljanak a pasiknak!Az alsót esetleg ne mi hordjuk helyettetek?

2013. júl. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Van 1.De nagyon bunkó és barom tud lenni!
2013. júl. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#1: Már nem azért, de sokkal több kapcsolat születhetne, ha a nők is nyíltan kifejeznék az érdeklődésüket és nem csak elvárnák, hogy közeledjenek feléjük a pasik.
2013. júl. 20. 17:35
 4/19 anonim ***** válasza:
Van több is. :DDD
2013. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerinted mégis milyen az a lány, akinek magának kell pasit fognia? Olyan, aki a kutyának sem kell! Ilyen csaj kell neked?:D:D
2013. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%

Régen sem a nők kezdeményeztek,még is voalá egy életet le éltek egymás mellet az emberek,jóban rosszban!És senki sem maradt pár nélkül!

Csak az a baj,h a legtöbb pasi már elvárja,hogy egy nő kezdményezzen!Hát álmodozzatok cicáim!

Ja 1-es voltam!

2013. júl. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#5: nem ilyen, hanem olyan, amelyiket nem érdeklik a nyomulós pasik, hanem azok, akikért küzdenie kell.
2013. júl. 20. 17:38
 8/19 anonim ***** válasza:

érdekesek a válaszok, de érthető tőlük,

vannak ilyenek, de nem vezényszóra, hanem jön az magától N

2013. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#6: én nem várom el, csak legalább a nő kitűnne a tömegből és máshogy tekintenék rá. Jobban egyéniségnek tartanám mondjuk.
2013. júl. 20. 17:41
 10/19 anonim válasza:
a lányok 90%-át az olyan pasik érdeklik, akikért küzdeni kell. DE: ezen lányok 5%-a se fog lealacsonyodni arra a szintre amit te vársz el (ergó futni a srác után). A lányok folyamatosan adják a jeleket, kicsit tesznek is azért hogy "véletlenül" összefussatok esetleg, de a munka necces részét a pasira háritjuk, hogy érezze hogy ő a férfi.
2013. júl. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!