Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én érzem úgy, hogy a mai...

Csak én érzem úgy, hogy a mai férfiak abszolút nem nyitnak a nők életében?

Figyelt kérdés
A nők,viszont ezzel szemben sokkal befogadóbbak és nyitottabbak a másik nem érdeklődései,személyiség,családi helyzetük iránt...

2014. jan. 11. 19:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Emancipáció van apuskáim, emancipáció keményen!
2014. jan. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Úristen! Már megint a nemek harca. :D
2014. jan. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg úgy gondolta, hogy egy már kialakult kapcsolatban a férfi kevésbé kíváncsi a lány érdeklődési körére, hétköznapi életére, mint a lány. Tehát mondjuk a lány hobbiként falat mászik, a fiú pedig úgy van vele, hogy jól van, akkor csináld. Míg ha a fiú mászna falat, akkor a lány inkább lenne vele úgy, hogy de jó, szeretném, ha elvinnél falat mászni.


Ha erre utal a kérdés, akkor elképzelhető, hogy átlagban a nők érdeklődőbbek, viszont talán evidens is, hogy egy férfi, a férfiasan sziklaszilárd világnézetét gyakorolva kevésbé érdeklődő. Ez persze nem azt jelenti, hogy ha a fiút nem érdekli a lány, az természetes lenne egy egészséges párkapcsolatban.

2014. jan. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy csak te látod e így, de én vagyok az élő példa ennek megcáfolására.

Legutóbbi kapcsolatomba szívem lelkem beleadtam, mégsem volt elég. Olyan lemondásokkal járt ez a kapcsolat nekem, amit nem sokan vállaltak volna be, de én megtettem! Szembeszálltam a szüleimmel, mégsem volt elég...

Mi volt a hibám ? Az hogy nem vagyok az az érzelgős típus, aki minden nap elmondja hogy szeretlek, imádlak, megeszlek kihánylak...

Eddigi tapasztalataim alapján a nők nem tudják értékelni, amit kapnak.

Őrülnék neki, ha ez nem így lenne, de eddig én így látom.

2014. jan. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
hát nem tudom,de az a meglátásom,hogy a nők szívesebben veszik a férfiak érdeklődését ,én ilyen vagyok befogadó,lehet hogy kitör valami nem tudom,de azt látom hogy a nők befogadóbbak,nyitottabbak..a férfiak szeretnék ha az ö világukba csöppenjen valaki,de onnan nem lép ki mert az a komfortzónájuk így marad az hogy a nők lépnek be a férfi világába és nem a férfiak abszolút nem is érdeklődnek...legalábbis én így tapasztalom...
2014. jan. 11. 20:11
 16/19 anonim ***** válasza:
Én is 13-assal értek egyet, és én nem mondom, hogy ez így van általánosságban, de én ezt tapasztaltam. Sőt, ehhez még hozzá jön az is, hogy a férfiak szívesebben beszéltek magukról, hogy mi van a családban bla bla de irántam kevésbé érdeklődtek, többnyire el voltak foglalva a saját dolgaikkal. De ez nem feltétlenül bunkóság, csak észre sem veszik. Mivel velünk kapcsolatban a szex a lényeg :PP Azért ez nem esik jól. Legyetek figyelmesek!
2014. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
58%

Lóxart van emancipáció.

Ha nem vetted volna észre csak a nőknek lett jobb 100év alatt, ők válogatnak párt, ők tudják magukat szépíteni csinos ruhákkal, sminkkel, ők mennek ingyen bulizni, ők kapnak csak azért állást menő helyeken, mert bár kevésbé képzettek nőből vannak és az jó ha 50%-os a nemek aránya.

Ha nőt terrorizál a férfi akkor az egy szemét állat férfi, ha férfit terrorizál a nő akkor az egy puhapöc sű férfi.

Már nem várja el a társadalom tőlük, hogy mossanak, takarítsanak, főzzenek, gyereket nevelnek, sokan egyiket se csinálják, még saját magukra se.

Válás után a nőnek több joga van látni a gyerekét, mert nő.

A lányoknak ki kell nyitni az ajtót és első randin mindig a férfinak kell fizetnie, ez is milyen egyenlőségre utaló etikett, ugye?

És még sorolhatnám a végtelenségig.

Úgyhogy mégegyszer elmondom lóxart van emancipáció, feminizmus van.

2014. jan. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
13,16 igen erre gondoltam és így ahogy mondjátok!!Látom nem csak nekem szúrja a szemem!
2014. jan. 11. 20:19
 19/19 anonim ***** válasza:
73%
17, el vagy tévedve, amiket leírtál a feminizmus jegyében azok bár igazak is lehetnek egyes helyeken, de még sem jellemzőek az életben általánosan túlnyomó részben, sőt. Szóval nem, nincs itt semmilyen feminizmus.
2014. jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!