Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Írnátok egy kifejezetten...

Írnátok egy kifejezetten bunkó, abszolút nem sportos, humor érzék nélküli otthon ülős srácnak?

Figyelt kérdés
Miért nem? Mindig csak poztiv színben tüntetjük fel magunkat a neten és próbálunk kamuzni látatlanban... Most pont fordítva cselekedtem. Így csak pozitív csalódás érhet:)jobb esetben...ti is szoktatok gondolom túlozni...
2013. okt. 29. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igazad van, de ha belegondolsz, hogy mondjuk ha valaki el akar adni egy autót: "Nissan f*stalicska eladó. Festés, gumicsere, motorcsere ajánlott. A hangját a környező falvakban is hallják, HA beindul. Erre 1:100000000 az esély." Hát ez most kb ilyen volt. De pozitívan csalódhatsz, ha beindul :D
2013. okt. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
autó az megint más...csak kicsit besokalltam, hogy 170 cm magas 50 kg óriási feszes mell.. szőke fasza haj... diplomás csajjal megbeszélsz talit... majd jön egy 150 cm 80 kg fekete rövid hajú, tökfej.... akinek 1 foga van az is szotyizni lányoktól:) ezt nem értem... mit várunk?:D
2013. okt. 29. 16:01
 4/7 anonim válasza:
Hát ezt remélem csak túlzásként írtad.. ilyennel még szerencsére nem találkoztam.. Szerintem az rendben van, hogy mondjuk, hogy humorosak vagyunk, vagy okosak, vagy mindkettő. Én általában őszinte szoktam lenni. De egy kicsi akkor is belefér :) Persze nem ez, amit leírtál. (előző voltam) :)
2013. okt. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
b+XDDDD
2013. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

szerintem,nagyon is humoros vagy es nem vagy bunko mert ezek utan aki ir neked valaszt az elgondolkozott a mondanivalodon....miert irta ezt, mi volt a celja ezzel stb...ezaltal aki reagal ra annak felkeltetted az erdeklodeset es ezaltal,hogy felkeltetted az erdeklodeset azt jelenti,hogy az orranal tovabb lat es olvas a sorok kozott....nem pedig azt mondja,hogy egy ez onbizalomhianyos,bunko,humortalan ember....mert ha az lenne,akkor nyilvan nem merte volna ezt kiirni mer akkor maganak ellentmondana es ha ellentmond maganak,azzal megnagyobb onamitasba kerul es belezavarodik..

Ennek megtalalhato az ellenkezoje is ....ha valaki szep dolgokat ir magarol..es nem oszinte...akkor az kiderul egy abbol a par sorobol amit a szemely irt magarol mert itt is ellentmondasba kerul...pl ha szep ,okos,jo melo,onbizalommal teli stb...akkor miert van szuksege ilyeneket irnia,fenyeznie magat ha valoban igy van a dolog es amit irt megallja a helyet...ez is egy ellentmondas es ha ellentmondas ott gubi van...

2015. márc. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

autó az megint más...csak kicsit besokalltam, hogy 170 cm magas 50 kg óriási feszes mell.. szőke fasza haj... diplomás csajjal megbeszélsz talit... majd jön egy 150 cm 80 kg fekete rövid hajú, tökfej.... akinek 1 foga van az is szotyizni lányoktól:) ezt nem értem... mit várunk?:D


Elvileg,akkor valamit elkurtal...mert ha nem a kulsosegekre hajtanal,akkor kitudtad volna kovetkeztetni a talalka elotti beszelgetesekbol,hogy mire szamithatnal ha talalkoznal vele szemelyesen....de ezaltal,hogy te is es a lany is a talalka elott a hirdetesben fenyeztetek magatokat hoppon maradtatok....ide is ervenyes az elozo valaszom.

2015. márc. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!