Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Olyanok, akik még nem csókolóz...

Olyanok, akik még nem csókolóztatok soha, és cikinek tartjátok: miért gondoljátok, hogy ez baj? Mitől féltek? Hogy majd nem lesz jó a technikátok? Vagy hogy nem fogjátok annyira élvezni, mint amennyire elképzelitek, hogy jó?

Figyelt kérdés
Azt is írd meg, mi a életkorod és hogy fiú vagy lány vagy.

2014. jan. 12. 22:42
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én egyáltalán nem tartom cikinek. És azért mert egyrészt nincs kivel másrészt meg minek elsietni a dolgokat. 14/l
2014. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Mig megnem történt az első csókom én is paráztam kicsit,de főleg azért mert hajlamos voltam nálam tapasztaltabb lányokra ráhajtani.. aztán egy ilyennel is történt emg az első.. de elmondása szerint ugyan jól csináltam (sima csók) és ez segitett az önbizalmamon, azóta semmi problémám nincs és minden okés :d
2014. jan. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Felek,hogy nem fog menni es hat az kinos lenne
2017. aug. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Én fel voltam készülve arra, hogy aznap meg fog történni, de épp ezért ráparázni is volt időm. Attól féltem, hogy olyan semmilyen lesz, ahogy csinálom, de olyan kib*szott mázlista vagyok, hogy a srác (a jelenlegi baratom) sokkal tapasztaltabb volt nálam, és tudta, hogy nekem ez az első, ezért szépen tanítgatott, csinált mindenfélét, én meg utánoztam. Elsőre mindenképp csináld így, utána annyi féle technikát megtanulsz, hogy huhaa:D

És egyébként én előtte egyáltalán nem tartottam cikinek a dolgot.

2018. aug. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!