Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért tinikorban (13-17)...

Miért tinikorban (13-17) kezdenek el a nemek, a másik nem után érdeklődni?

Figyelt kérdés
És miért?

2014. jan. 13. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Hm, ez egy érdekes kérdés. Biztosan semmi köze nincs ahhoz, hogy ugyanebben a korban válik éretté a szervezet a szaporodásra (menstruáció, magömlés stb.)
2014. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hormonok, ősi fajfenntartási kényszer, ekkor beindul minden
2014. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm de kíváncsi lennék egy olyan tartalmas válaszra is ami

Kinyírja a témát...

2014. jan. 13. 19:48
 4/8 pixie.cute ***** válasza:
#2-nek igaza van. Ilyenkor indul be az egész folyamat az emberi testben. :)
2014. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Talán azért mert az első fokú fiziológiai "kényszerek" önállósulnak. Nem halsz éhen, meg tudod magad értetni másokkal, nem kényszer cselekvéseid vannak, hanem gondolatokkal vezérelt. És ekkor jön el az idő hogy egy magasabb szintre lépjen az emberi test és továbbfejlődik. Ha úgy tetszik egy ranglétrán halad. 7 évente változunk. Van akit ez megvisel van akit nem. Az hogy maga a biológiai folyamatok konkrétan mikor indulnak be, szerintem nem meghatározható. Akár sokk hatására is, vagy valami külső behatás is okozhatja. Ennyi jött belőlem
2014. jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Esetleg még annyira lennék kíváncsi, hogy kemiailag ilyenkor mi játszódik le az emberi szervezetben?

2014. jan. 13. 20:14
 7/8 anonim válasza:
Hormonszintek megemelkednek. A srácok harciasabbak és versengenek egymással. A lányok meg.... nem tudom... nyavalyognak, kibeszélik egymást, hirtelen mindegyik egy paliba lesz "szerelmes". Pontos kémiai útmutatást sajnos nem tudok adni. Háziorvosodat kérdezd meg ha ennyire érdekel a téma, biztosan készséggel segíteni fog!
2014. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én amúgy F/16 vagyok csak érdekelt a téma..

Köszöm mindenki válaszát!

2014. jan. 13. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!