Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Este arra ébredtem, hogy az...

Este arra ébredtem, hogy az asszony sír, azt mondta, hogy egy másik nő nevét mondogattam. Szerintetek ez normális? Már álmomban sem ismerkedhetek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
szegény nő. te meg egy aljas álmodozó vagy! :)
2014. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a nap kérdése :))
2014. jan. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Még ilyet...
2014. jan. 9. 12:32
 4/10 PearlDiver ***** válasza:
Ébren szereted az asszonyt? mert ha igen, mondd el neki, minél gyakrabban és akkor megnyugszik.
2014. jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
mondd azt, hogy azt álmodtad lányotok született és te ezt a nevet akartad mindenképp, még örülni is fog :D
2014. jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
hat nem tudom neked milyen volna ha almaba az asszony igy csinalna hmmm pista az az gyere meg stb?
2014. jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös ez nagyon jó :) Ha lesz barátnőm és hazudnom kell, majd tőled kérek tanácsot :)
2014. jan. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
oké, 5-ös voltam :D
2014. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
"Már álmomban sem ismerkedhetek?" Istenem.... XDDD franc essen már belénk asszonyokba, szánalmas önző lényekbe, hogy nem akarjuk h a férjünk - akivel tök mellékesen örök hűséget esküdtünk egymásnak - más nők után futkosson. Most komolyan, lányok, hogy tudunk tükörbe nézni? .... :D
2014. jan. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most ezt képzeld el fordítva, hogy a nőd fekszik melletted, és siíkt álmában, hogy ez az, Pista, milyen jól csinálod... és ne essen rosszul...
2014. jan. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!