Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak még olyan fiúk, akik...

Vannak még olyan fiúk, akik örülnek neki, ha a lány kezdeményez náluk, és nem tekintik ezért kevesebbnek, "könnyű prédának"?

Figyelt kérdés

Most előre kijelentem, nem a r.ibanckodásra gondolok, természetesen.

Én úgy vagyok vele, hogy a férfinak kéne kezdeményeznie hagyományosan, de sajnos sok olyan lány van (köztük én is), akiknél nem kezdeményeznek a fiúk. Akkor mi a jobb, ha ülünk és várunk, vagy esetleg lépünk valamit affelé, aki tetszik? Most komolyan kérdezem, nem ironizálok, mert már kezdem azt hinni, hogy tényleg úgy megy ez, hogy csak a férfiak válogatnak, és aki tetszik nekik, ahhoz úgyis odamennek. Én úgy vagyok vele, hogyha kezdeményezne nálam egy fiú, minimum az esélyt megadnám neki, hogy megismerjem, de úgy látom, fordítva nem így megy ez, és a fiúk már úgy tekintenek a lányra, mintha valami alacsonyabbrendű lény lenne azáltal, hogy kimutatja/kimondja amit érez, és inkább azt ostromolják, aki ezt sosem tenné.De kérdezem én, miért baj ez? Tényleg így látjátok ezt, fiúk? Már teljesen reménytelen, hogy esetleg valaki ennek őszintén örülne? Hagyjam, és várjam a "szőke herceget"? (zárójelben jegyzem meg, nem szisztematikusan rohangálok a fiúk után, csak tényleg akkor mutatom ki, hogy tetszik, ha már nagyon nagyon érdekel, és ez nem sokszor történt meg eddig)

Tudom, hogy sok kérdés volt már erről, és mindig írjátok, hogy nem rossz ez, de akkor miért van mégis így a valóságban? Nemrégiben írtam ki egy kérdést hasonló témában, és a valaszokból az jött le, hogy azt a láynt, aki kezdeményez, max. szexre "használnák"...


2014. jan. 13. 20:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
megemésztem, ha bepróbálkozol nálam:)
2014. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én örülnék neki ha lány kezdeményezne adnék neki esélyt!
2014. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
probálkozhatsz
2014. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én ezt értékelem egy lányban, mert szakít a régi és unalmas gondolkodásmóddal.Különben is, ha a nők annyi mindent meg tudnak csinálni egyedül is, és nem igényelnek segítséget(ez manapság egy eléggé felkapott gondolattá vált bizonyos nők körében), akkor egy szimpla kezdeményezés sem okozhat gondot.
2014. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Bírom a rámenős lányokat :) persze, csak ha megegyezünk az irányítást illetően.
2014. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én mindig is szerettem,mert így biztosra tudtam menni.

Úgy voltam vele,mint abban a régi viccben,a három bikáról,"ha valamit akarnak,akkor úgyis idejönnek majd" :D

2014. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De épp ez az, hogy én ezt nem tekintem rámenősségnek. Oké, ha ölelgetném a fiút meg beülnék az ölébe, meg fogdosnám, akkor lehetnék rámenős. De azzal, hogy megmondom neki hogy tetszik? Elfogadom, hogy sokan így gondolják, csak rosszul esik, hogy emiatt elítélnek, mert nem gondolom, hogy ez akkora bűn lenne. 1-2x megtörtént, hogy csak beszélgetést kezdeményeztem, szerintem ez amúgy sem olyan nagy dolog. Persze abból sem lett semmi. Egyszer volt csak, hogy kerek-perec elmondtam a fiúnak, hogy mi van, de nem értékelte - akkor megfogadtam, hogy többet soha. Viszont most megint olyan helyzetbe kerültem, és sok-sok vívódás után megintcsak elmondtam, de ezúttal "finomabban", hogy ne érezze úgy, hogy lerohantam. Ezt még nem tudom megmondani, hogy sült el, de egyre kevésbé bízok benne, hogy jól. S akkor ezek után nehéz elhinni, hogy a fiúk ennek örülnek ...
2014. jan. 13. 21:10
 8/15 anonim válasza:
nekem írhatsz :P
2014. jan. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez valóban egy gyakori kérdés. Én úgy látom, hogy két féle srác van: az egyik nem szereti, ha lépnek felé a lányok, vagy ha mégis, akkor csak kihasználná. A másiknak nincs ellenére és teljesen normálisnak tartja. Én az utóbbiba tartozok. De tudnod kell, kedves kérdező, hogy ez mindig kétesélyes lesz.

Másrészt a lányok közt is akadnak, akik rossz néven veszik, ha egy fiú kezdeményez náluk, főleg ha az épp nem az, akit kiszemeltek. Így az is ugyan úgy 50-50. Kicsit gondolod át a másik oldal szempontjából is. ;)


Én sok mindenben konzervatív vagyok, de eben a témában liberális. Nincs rá szabály, ki léphet: aki előbb érez rá késztetést. A másik meg az, hogy lehetséges, hogy észre sem vesz téged mint lányt, AMÍG nem lépsz felé és utána lehet, hogy felkelted az érdeklődését és Ő fog már nyitni feléd. :)


Szóval a lényeg, hogy sokfélék vagyunk és butaság lenne messzemenő következtetést levonni egy vagy két tapasztalatból.


Engem személy szerint kérdezett már meg lány, hogy járnék-e vele, de kikosaraztam, mert amit addig mutatott magából (személyiség), elképzelhetetlennek tartottam, hogy összeillenénk. Viszont nagyon imponált, hogy kezdeményezett, szóval jól esett.


Másrészt magam is kaptam már kosárkát sajnos. :(


Szóval ha elutasít az azért lehet, mert nem jössz be és nem feltétlen azért, mert rossz, hogy kezdeményezel. Ameddig kulturáltan kezdeményezel, semmi gond nincs vele. (csak reméljük, nem egy visszaélős típust fogsz ki)


Én azt mondom, hogy továbbra is legyél kezdeményező, ha van valaki, aki annyira megtetszik. Jól is elsülhet, rosszul is. Nincs megírva semmi előre.


(bocs a hosszú kommentért...)


22/F

2014. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez egy jó nagy baromság!

A legtöbb pasi örül neki ha a nő kezdeményez. Nagyon sok pasin lehet is látni h nem mer odamenni.

2014. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!