Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok az alábbi lehetőségek...

Csajok az alábbi lehetőségek közül kivel ismerkednétek szívesebben?

Figyelt kérdés
Az egyik srác a buliban felszedi a csajokat és mindig más csajjal van,van akivel a diszkó wc-jében dug,de szinte mindig más csajjal van,a másik srác egy megbízható,rendes alak,de mindig elküldik a csajok,állandóan,valami nincs rendbe vele.Kit választanátok??
2014. jan. 13. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Bartost :D
2014. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyiket se.
2014. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ugye mind tudjátok, hogy mit szeretne hallani?

Adjátok meg neki ezt a kis örömöt.

2014. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na akkor jó,már azt hittem mindenki az elsőre gondolt,de akkor megnyugodtam,ha a rendes palira szavazol te is utolsó.thx :)
2014. jan. 13. 22:10
 5/9 anna0905 ***** válasza:
Én egyiket se. Az elsőből sok van de csak egyszeri alkalom lenne ha pedig beleszeretsz nincs kiút. A második. meg nem tudom nagyon jófiús és ha elküldi a csajokat akkor alapból semmi értelme.
2014. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem elküldi a csajokat,hanem,hogy a csajok küldik el őt mindig.
2014. jan. 13. 23:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Két ilyen problémás alak közül? Ha csak ilyen választék lett volna, aggszűz maradtam volna. :D Vagy legalábbis vénlány, mert szexre talán még jó az első. :D
2014. jan. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egyiket sem, mert mindkettő defektes.
2014. jan. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem attól függ, hogy a lánynak milyen a természete...ha egy tipikus mai r*banc,akkor egyértelműen az első. A normális lányok a megbízhatót választanák,de az sem mindegy persze, h h néz ki. adjon egy kicsit magára pl zselézze fel a haját v vmi,vagyen jó cuccokat..akkor több esélye lenne sztem mint a bulis csávónak...de ha nem ad magára, akkor a lányok inkább a bulis csávóra nyomulnak természetesen..
2014. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!