Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mit gondoltok arról,...

Lányok, mit gondoltok arról, ha egy srác fogszabályzót visel még 19 évesen is?

Figyelt kérdés

Nem olyan fogsorról van szó, amivel a pókot is ki lehet kapni a sarokból, természetesen. Kis korrigálások miatt kell csak.


Nem riaszt el a látványa? Nem alakul ki bennetek olyan érzés, hogy "inkább távol maradok tőle" ?

Nem kelt kisfiús látszatot?

2 ismerkedő fél között mit és mennyire határoz meg a fogszabályzó viselete?



2014. jan. 14. 13:56
 1/7 anonim válasza:
Én azt gondolom h igényes és gondol a kinézetére a fogai épségére és szépségére.Ha meg beleszeretek és tényleg vele akarok lenni akkor meg hol érdekelne h fogszabályzója van még ha zavarna is.... De sztem ez mind csak annak a jele h törődik magával.
2014. jan. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismertem 30 éveset is fogszabályozóval. Nagyon jóképű volt, én össze is jöttem volna vele. De végül semmi nem lett köztünk... :(
2014. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem marad fent a fogszabályzó életed végéig (jó esetben hosszabb lesz az életed), és emiatt csúfolódni 10 éves kor felett ciki. Nem neked, hanem annak, aki csinálja.


Az fontos, hogy törődsz a fogaiddal is, egyetértek az előttem szólóval, ez igényesség.

2014. jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsi korrigálásért nem érdemes rakatni... Butaságnak tartom! Attól nem lesz egészségesebb a fogad, és sokat nem oszt, nem szoroz, ha nem pont tökéletes a fogsorod. Ismerek egy csajt, akinek elég szép fogsora van, mégis rakatott fogszabályzót, hogy még szebb legyen. Nah most ha nincs fogszabályzója, észre sem veszem hogy nincs tökéletes fogsora, de így hogy van, nagyon szemet szúró :D
2014. jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem 19 éves lányként az zavarna, ha egy 19 éves fiú ezen a szinten lenne, hogy ilyeneken aggódik, és azt hiszi, emiatt fogja elkerülni valaki, vagy hogy egyáltalán számít bármit is...
2014. jan. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


#4, Könnyebb tisztíthatóság miatt döntöttem így, nem "még szebb akarok lenni" :)


#5, Ismerkedés terén sokszor keresek okokat, hogy miért ne menjek oda. Egyszerű, szinte gyerekes kifogásokat is. "Most jönnek a zh-k"-tól kezdve a fogszabályzóig.


De hála nektek, most 1-el kevesebb kifogás van a listán. :)

Gyermeteg megoldás, tudom, de valamivel ki kell irtani ezt a negatív mentalitást.

2014. jan. 14. 14:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem visszataszító,sőt akár vonzó is lehet. Van olyan akinek pont jól áll. Gondolj arra hogy ha majd leveszik szebbek lesznek a fogaid,azt az időszakot meg csak kibírod valahogy :) 17/L
2014. jan. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!