Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nálatok előny, ha egy...

Lányok! Nálatok előny, ha egy fiúnak több arca is van, többféleképpen is tud viselkedni?

Figyelt kérdés

Nem titok , magam miatt tettem fel a kérdést , ugyanis nem tudom , hogy ez előny-e vagy hátrány , illetve , ha az akkor miért vagy miért nem.


Nagyon sokféleképpen tudok viselkedni különböző emberek társaságában , különböző szituációkban.


Tudok félénk , szerény , visszahúzódó lenni , de ennek a tökéletesen ellentettjét is simán meg tudom valósítani tehát : laza , magabiztos (mások szerint talán : nagyképű , beképzelt) , menő , határozott.


Szóval elég széles skálán mozgok , és embere válogatja , hogy kivel , hogy viselkedek , illetve mint már írtam a különböző élethelyzetek.


És igazából amilyen vagyok : komoly , céltudatos , határozott , de mégis fontosak az érzelmeim is.


Igazából , a kérdésem arra vonatkozik , hogy egy ilyen fiúról mit gondoltok/gondolnátok ?


Érdekesnek találnátok , meg akarnátok fejteni , vagy nem értenétek és ezért hagynátok , vagy örülnétek , hogy ilyen , mert nem tudnátok könnyen megunni , kiszámítani , vagy esetleg megpróbálnátok átformálni ?


Normális kapcsolatom eddig nem igazán volt , voltak lányok , akikkel együtt voltam , de az nem klasszikus kapcsolta volt , talán éppen a személyiségem miatt.

De megváltozni meg nem szeretnék , mert tényleg mindkét énemet tökéletesen magaménak érzem , mert ez vagyok ÉN , mindkettő ugyanannyira én vagyok , és sokaknak ez talán furcsa lehet. Ezért van az is , hogy azoknak is bőven tudok még meglepetést okozni , akik már régóta ismernem , és bevallom ezt kicsit élvezem is , talán , hogy nem vagyok unalmas , egysíkú :)


Nem ismerkedés céljából írtam ki a kérdést , hanem csak tényleg kíváncsi lennék a véleményetekre!


Köszönöm a válaszaitokat!


20f



2014. jan. 15. 13:16
 1/1 anonim válasza:

Én nem tartom furcsának, én is ilyen vagyok csak lányban.

Persze, hogy van olyan, hogy egyes emberekhez másképp viszonyulunk, bár tény hogy én sem láttam még sok ilyen embert. Mondjuk nem is vagyok 0-24-ben velük :D

2014. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!