Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mikor mondtam, hogy minden jó...

Mikor mondtam, hogy minden jó pasinak van barátnője, ő rávágta, hogy neki nincs. Ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel jóban vagyok. Szokta kérdezgetni, hogy állok a pasikkal. Legutóbb mikor megkérdezte, mondtam h minden jó pasinak van barátnője, erre rávágta hogy "nekem nincs!". És várta a reakciomat. Most nem tudom, mit gondoljak... Eddig úgy gondoltam, hogy jó csajnak tart, lefektetne de semmi több. Akkor lehet benne lenne velem egy kapcsolatban is? Szerintetek? Vagy hogy derítsem ki?

21/L


2014. jan. 15. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Beajánlotta magát neked. :-D
2014. jan. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most mit görcsölsz ezen?

Mondhatod neki, hogy elmehetnétek moziba.

Szerintem nem csak lefektetni akar.

2014. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kíváncsi volt rá, hogy őt is jó pasinak tartod-e ... neked le kellett volna reagálnod amikor mondta, hogy "Pedig az vagy" ... erre jött volna ő : "Akkor legyél a barátnőm." - de ez a szekér már elment, találhatsz ki újabb közeledési módot :)
2014. jan. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó palinak tartja magád.
2014. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*magáT
2014. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!