Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem jön el velem a...

Miért nem jön el velem a kiszemeltem randira?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon tetszik egy lány, de sehogy sem tudom elhívni randira. Sajnos csak facebook-on keresztül volt rá eddig lehetőségem, mert elég ritkán találkozok vele.

Legutóbb mikor megkérdeztem szokás szerint nemet mondott és azzal indokolta válaszát, hogy egyedül szeretne lenni, nem akar párkapcsolatot, de közben az üzenőfalán arról sír, hogy milyen magányos. Nem értem miért utasít vissza, nem vagyok csúnya se, nem vagyok elhízva, egész izmos vagyok, annyi hogy kicsit pattanásos vagyok nem tudom lehet ez ok. Válaszokat előre is köszönöm



2014. jan. 15. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vagy az esete. Szerintem :)
2014. jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszel neki.
2014. jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem csak a külső számít, bármilyen oka lehet

Valószínűleg nem akár tőled semmit és az csak egy kedves lerázás volt

2014. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogalmad sincs hogy működnek az érzelmek ugye? Ez nem ilyen logikai alapon megy, hogy ilyen meg ilyden jó tulajdonságaim vannak ezért logikus, hogy szeressen. Ezt nem lehet irányítani, lehetsz te istenkirály is, ha ő nem érez semmit irántad.
2014. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet, de a "nemtetszés" miértjére nem jöttem rá. Végülis tök átlagos lány, így külsőre, nem értem miért nem jövök be neki, én úgy igyekszem, hogy jól nézzek ki és tetszek neki, de ő le se sz*rja, ami fáj. Köszönöm a válaszokat
2014. jan. 15. 20:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennek nincsen miértje. Se te, se ő nem tehet róla. Te talán meg tudod mondani, hogy pontosan miért tetszik valaki? Ez csak egy érzés ami jön valahonnan vagy nem.
2014. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!