Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, annyian mondták már...

Csajok, annyian mondták már milyen jól áll nekem az öltöny hogy úgy döntöttem abban fogok járni csajozni és elsőbb randikra mondván épp olyan helyről jöttem ahol így kellett megjelenni. Mit szólnátok ha a pasi így jönne találkozgatni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 15. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Alul öltözöttnek érezném magam.


Egyébként magabiztosságot sugall:

http://www.youtube.com/watch?v=rA8JHSUygj4

2014. jan. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem az öltönyös pasik tetszenek, de nem előny.
2014. jan. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha egy nő mond számodra egy üres bokót azt már készpénznek veszed?
2014. jan. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Túl sokan mondták már ahhoz hogy ne vegyem annak:)
2014. jan. 15. 23:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon nem örülnék neki, de kétségtelenül jól tud állni az öltöny egyes pasikon.

Javasolnám, hogy inkább vegyél fel valami hasonló stílusú ruhát, csak ne olyan elegánsat. Szuper zakókat lehet kapni manapság, amiben nem néznél ki úgy a randi helyszínén mint aki épp a szalagavatójáról lépett le a randira.

2014. jan. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ötös, egyértelműen nem olyan szalagavatós vagy elsőáldozós:) öltözékről van szó, kb ehhez tudnám hasonlítani, csak a zakótól egy árnyalattal sötétebb nadrággal:


[link]


Így mi a véleményed?

2014. jan. 16. 10:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez így valóban nem szalagavatós:D Nem annyira elegáns, hogy mondjuk komoly üzleti tárgyalást sugalljon, de annyira meg nem hétköznapi, hogy ne legyél túlöltözött a csajhoz. Mondjuk ha valami elegáns étterembe hívna randira valaki, akkor én is kiöltöznék, úgyhogy abszolút beleférne. De első randira senki ne hívjon elegáns étterembe:D

Én még mindig ezt a lazább stílust javasolnám, az általad linkelt mellől. Csak nem ilyen rusnya színekben, és nem olyan nadrággal ami úgy néz ki mint ha telepakolták volna. De szerintem érted mire gondolok:)

[link]

A bársonyt én nem szeretem, de a zakókat igen:D

Fel tudják dobni egy férfi kinézetét nagyon, anélkül, hogy túlöltözött, hatásvadász érzetet keltenének:)

[link]

De még ez is:

[link]

Szerintem ami számít, az a zakó, nem is annyira a nadrág. Nem tudom te hogy nézel ki, de egy jó zakó szép széles vállat és mellkast láttat, megadja azt a fajta érzetet, hogy valaki kifejezetten előnyös testfelépítésű. A nadrág nem annyira mérvadó, csak menjen a zakóhoz:) Kár lenne az embernek a szegény drága öltönyének épségét kockáztatni egy első randi miatt:) És vannak csajok, akik kifejezetten nem csípik az öltönyös pasikat. Most nem a How I met your mother a kiindulási alapom:D Ok, én pl szeretem, de én is csak alkalmakkor, ha olyan az esemény, meg egyéb szituácókban...:P :D De ez csak az én véleményem:)

2014. jan. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszia bőséges választ!:) Elegáns értelembe első randira? huh Isten ments, mindenképpen olyan helyet szeretek ilyenkor megcéolozni ahol lehet nyugodtan, lazán, társalogni és fel tudjuk mérni, hogy "normálisak vagyunk-e":) egymás ízlésvilágában (ha ez még nem történt meg előzőleg). Például van itt nem messze egy teázó ami afféle perzsa hangulató és le lehet ülni egy galériás része párnák közé zokniban:) meg hasonlók, sőt akár kényelmesen el is lehet heveredni:). Elvégre, ha iskola meló vagy egyebek után megy az ember találkozgatni, előfordulhat, hogy már fáradt, pihentető helyet kell választani:).

Igen egyetértek, hogy a zakó a fontosabb, és nagyon köszönöm a linkeket. Egyébként örölök, hogy ennyire felvillanyozott:) ez a kérdés, és erről jutott eszembe, hogy lenne kedved esetleg véleményezni az említett öltözetet, ha lefényképezem magam ebben a bizonyos zakóban?:)

2014. jan. 17. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!