Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális, értelmes leszbikus...

Halcyon kérdése:

Normális, értelmes leszbikus lányokkal 20-28 év között Bp és környékéről (akik nem "hobbi" levelezgetők) lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Itt sincs több esélyem, de azért hátha. Mivel a társkeresőkön szinte csak az ilyen "alultápláltakba" botlom. Kamusok ha lehet ne is próbálkozzanak.

#leszbikus #leszbikus lányokkal ismerkedés
2014. jan. 16. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ismerkednék olyanokkal akik nem csak leveleznek...de a minősítgetést nem szeretem.Ez persze nem azt jelenti hogy magamra vettem volna a megjegyzéseid csak szólok hogy lehet nem túl szerencsés így indítani. :-) Mert kitudja kit fogsz később megszeretni?DE megértem a problémád amúgy abszolút csak ez már rögtön egy kis negatív előérzetet teremt ha már így kezdünk ki milyen...bocsi remélem nem veszed kioktatásnak de úgy éreztem le kell ezt írnom.
2014. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem vettem kioktatásnak, de egyértelmű szerintem, hogy nem kell bemutatni a pár levél után eltűnős emberkéket. Ez őket minősíti. Bár kötve hiszem, hogy meghatódnának ezen:)

Egyszerűen csak unom már az efféle emberkéket. Szépen fogalmazva, most eléggé vissza kellett fognom magam:)

2014. jan. 17. 23:26
 3/3 anonim válasza:
Én szívesen ismerkednék de bi vagyok gondolom ez kizáró ok ha mégsem lenne kedvem ismerkedni.
2014. febr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!