Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy nőismerősöm, akivel...

Van egy nőismerősöm, akivel két évvel ezelőtt ismertük meg egymást. Negyedévente találkozunk,1-1 alkalommal kávézunk, beszélgetünk, ráadásul nagyon bensőséges témákról. A csajszi minden közeledésemet pozitívan veszi. Ebből lehet párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Amikor bejelöltem LinkedIn-en, nagyon örült neki, hogy most már nem csak a Facebookon vagyunk ismerősök. Nemrég még azt lehetett látni, hogy a párja eljegyezte, de azóta ezt levették Facebookról és közös képük sem nagyon van már fent. Ráadásul az elmúlt időszakban mindketten a világban utaztak, de külön-külön. Legutóbb például azt írta, hogy szíve szerint jönne a szülinapi bulimra, de nem lesz itthon és emiatt sajnos le kell mondania a meghívást. Amikor ismét elhívtam, akkor úg írta, hogy ilyen meghívást nem lehet elutasítani. :)

Kicsit össze vagyok zavarodva, nem igazán értem, mi történik. Szerintetek?



2014. jan. 17. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem történt semmi
2014. jan. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha bensőséges témákról beszélgettek, akkor hogyhogy nem tudod, együtt vannak-e még a vőlegényével? Ez számomra elég zavaros így...

Mindenesetre próbálj vele gyakrabban találkozni, simán kialakulhat több :)

2014. jan. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Amélia:) ***** válasza:
Negyedévente találkoztok? Úgy elég nehezen.
2014. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A negyedéves találkozók között van azért valamilyen kapcsolattartás, kommunikáció?

Ennyiből nem lehet semmit tudni, ha akarsz tőle valamit, akkor kezdeményezd, próbáld meg aktívabbá tenni a kapcsolatot, hívd el gyakrabban, bókolj neki, magyarán: udvarolj! És akkor kiderül, hogyan fogadja. Ne akarj biztosra menni, mert soha, semmi nem biztos! Kockázat mindig van (még akkor is, ha egyébként odavan érted).

2014. jan. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igazából egy partin futottunk össze először és azóta amikor ráírtam, mindig tudtam belőle találkozót csinálni. Igazából azért nem tudom, hogy mi van a párjával, mert amikor legutóbb beszéltem vele még ősszel, akkor még együtt voltak. Az aktuális randink majd most lesz megint. :)

Asszem érdemes ringbe szállnom. :)

2014. jan. 17. 14:43
 6/12 Amélia:) ***** válasza:
Szóval nem közeli a kapcsolat, mint látom.
2014. jan. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem közeli, de meghívtam a születésnapomra is és azt írta rá szó szerint, hogy szíve szerint elmennem de hazamegy hétvégén és emiatt sajnos nem tud eljönni. Utána meghívtam egy találkozóra, amire saját szavaival mondva, nem tudott nemet mondani. :)
2014. jan. 17. 14:59
 8/12 Amélia:) ***** válasza:
És neten miért nem kérdezed meg a kapcsolatáról?
2014. jan. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ott inkább csak flörtölni szoktam vele, a többiről inkább élőben beszélünk. Egyszer lehet kipróbálom fordítva is. :)


Élőben hatékonyabb a flört. :)

2014. jan. 17. 15:05
 10/12 Amélia:) ***** válasza:
Atyaég... meg sem kérdezem hány éves vagy xddd
2014. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!