Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyre házsártosabb, zsörtölődő...

Egyre házsártosabb, zsörtölődőbb, agresszívebb és stresszesebb vagyok, régen nem voltam ilyen, lehet hogy azért van (folytatás lent)?

Figyelt kérdés
mert 25 éves vagyok még soha nem volt barátnőm, eddig mindig visszautasítottak a szép lányok, akik nekem is tetszettek és sikereim sincsenek az életemben, nem értem el semmit ennyi idő alatt, lehet h az emberi kapcsolatok hiánya az h negyed évszázad alatt egy csókot de még egy szép mosolyt sem kaptam soha egy lánytól, nem tudom régen nem voltam ilyen búval bélelt, állandóan haragos, dühös, zsörtölődő...

2014. jan. 15. 20:40
 1/2 anonim válasza:

Először magadat kell rendberakd, utána jönnek a lányok is. Vezesd le az energiádat valahogy, én vmilyen sportot ajánlanék. Próbálj ismerkedni random emberekkel, akár idősebbekkel beszélgess a buszon spontán. Akkor már megjön az önbizalmad, hogy idegeneket megszólíts. Legyél nagyon igényes magadra. Adj bele mindent a munkahelyeden vagy amivel éppen foglalkozol. Feszegesd a határaidat. Jó érzéssel fog eltölteni, hogy csináltál valami olyat amit nem gondoltál volna, hogy képes vagy rá. Írd fel az összes jó tulajdonságodat, sikereidet(még az icipiciket is!). A volt páromat pl. kifejezetten hasonló férfiak érdekelték sokáig, úgyhogy ne hidd, hogy nem vár senki a hozzád hasonlóakra, lányok között is vannak hasonló helyzetben szép számmal, te is megtalálod majd a párodat.


A baj azzal van, hogy jelen állapotodban egy kiegyensúlyozott lány nem tud közeledni hozzád, mert esetleg fél, vagy csak nem ért meg, még akkor is, ha alapjáraton szimpatikus lennél. Amint le tudod vezetni a stresszt, és egy kicsit pozitívabban gondolkodsz majd, meglátod az emberek észreveszik. Viccelődj sokat!

25F

2014. jan. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kössz a biztatást, bár eddig is ezt próbáltam csak mivel elmaradtak a sikerek kissé megfásultam, am nincs munkám, nem értek nagyon semmihez sajna, nem vagyok és nem is voltam soha kiemelkedő jó semmibe
2014. jan. 16. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!