Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nektek milyen volt az első...

Nektek milyen volt az első csók? Mármint hol volt, milyen napszakba?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok hogy hol mikor a legjobb csókolózni.Kérlek nemet is irjatok oda és lehetöleg azt is, hogy milyen évszakba.

2014. jan. 17. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem emlékszem rá.

Lehet hülyén hangzik, de sajna nem...

2014. jan. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szilveszet éjszakája volt :3
2014. jan. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nyáron, vonaton, délelőtt... nem volt megtervezett, spontán alakult így...


De ilyen, hogy hol, mikor a legjobb, ilyen nincs. :D


Megfelelő partnerrel bárhol, bármikor jó. :)

2014. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem volt olyan jó mint akkori fejemmel vártam,osztálykiránduláson voltunk Egerbe ( Nyár volt ), és éjjel valamilyen parkba voltunk szórakozni 10-15-en. Aztán csak történtek a dolgok, a lány be volt rúgva én meg be voltam tépve (de pssssz), aztán megvolt az első csók. 15 éves voltam ekkor.


20/F

2014. jan. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Délután egy vonaton, egy alagúti szakasznál. Tervezett volt, és nagyon szép emlék maradt.
2014. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
este egy buliban,és iszonyat rossz volt!!!!15 voltam
2014. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A barátnőmmel 15 évesen volt az első csókom,pont a szülinapján. Délelőtt volt,nyár lehetett,az utcán,pont a sarkon. :D

A későbbi barátommal pedig délelőtt,egy parkban. Akkor már 16 éves voltam. ^^ Ha minden igaz,ősszel történt.

Mindegyik teljesen spontán történt. :)

16/F

2014. jan. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Általános iskolás voltam. Azt hiszem,7.-es. A suliban történt. Mindenki tisztában volt vele,hogy az osztály legbénább sráca,Sanyika már negyedik óta szerelmes belém. Úgyhogy a csajok betuszkolták mellém az egyik üres wc-be,és várták,hogy túlessünk a dolgon. Sanyika tette a dolgát,én meg nem értettem,miért ennyire jó dolog a csókolózás. A következő csókom már romantikusabban zajlott,és ráadásul azzal,akivel szerettem volna. :)
2014. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem pár hete történt meg az első csók, egy házibuliban, addig nem is ismertem a fiút, csak ott találkoztunk,joooo volt a hangulat+ meg ittunk is egy keveset, igy aztan jottek maguktol a dolgok, de jo volt
2014. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az előző válaszoló vagyok, kifelejtettem, hogy 15 l
2014. jan. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!