Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Facebookon hogy lehetne jól...

Facebookon hogy lehetne jól kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Többször van, hogy fb-n megtetszik egy ismeretlen lány, és nem tudom, hogy kezdjek neki az ismerkedésnek.


Félek, hogy az jön le, hogy én mindenképp rá akarok mászni, és csak a szexet akarom. Pedig csak meg szeretném ismerni, utána eldöntöm, hogy alkalmas-e többre. Ha kiderül, hogy olyan, mint a többi liba, akkor nem érdekel, hiszen az nem értékes, mindenhol találni olyat.



u.i.: És nem olyan lányokról van szó, hogy csak a profilképe már +18as karikát érdemelne.


19/F


2014. jan. 17. 19:30
 1/3 Csakegylány.17 ***** válasza:
Én vissza sem igazolom aki idegen :D de am " szia :) szeretnélek megismerni lehetséges? "
2014. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs más lehetőség, írj neki. De szerintem ne olyat, hogy megismerkedünk-e, van-e kedved, lehetne-e..... Mondd meg neki kerek perec, hogy tetszik neked, és szeretnél vele megismerkedni, és kérdezz tőle valamit, mittomén három belső tulajdonságot.Hozzáteheted, hogy a füle, vagy a szemöldöke, vagy ami éppen tetszik rajta miatt jön be neked. Engedélyt ne kérj, viszont mindenképp javaslom, hogy kérdezz valamit, amire tud válaszolni.

Ha nem is jössz be neki külsőre annyira, hogy a megismerkedünk-e kérdésre, szia igen-nel válaszoljon, így legalább egy picivel több esélyed lesz megmutatni, hogy márpedig érdemes veled megismerkednie. (Mert ugye érdemes? : P)

2014. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes egyből azzal kezdeni hogy tetszik neked mert abból is az jöhet le hogy dugni akarsz, egyszerűen legyél normális és biztos van olyan lány aki nem fog egyből ignorálni ha bejelölöd/írsz neki.
2014. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!