Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez csak nekem fontos egy...

Ez csak nekem fontos egy párkapcsolatnál? 18L

Figyelt kérdés
Azt szeretném, ha a pasim olyan lenne, mint a barátaim. tehát, hogy szarrá röhöghessük magunkat mindenen. mikor találkozunk akkor konkrétan ha leülünk egy padra is órákig el tudjunk lenni, hülyülni, nem unjuk egymást, hasonló a humorunk, stb stb. tehát olyan mint az ember legjobb barátja, de ahogy észreveszem, mások nem így vannak a pasijukkal, de nekem ez nagyon fontos lenne legalább valamilyen szinten. vagy szerintetek az ilyen szintű nevetgélés, meg hasonlóság inkább csak a barátoknál fontos?
2014. jan. 18. 00:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%

Húúúúú...

nem csak neked -.-

2014. jan. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Illik jol érezni magad a pasiddal! Elvileg vele vagy a legtöbbet!
2014. jan. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem csak neked, de általában nehéz ilyen embert találni, vagy ha igen, akkor jön a rettegett "frendzón".
2014. jan. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
1. írtam is, hogy a barátaimnál nem így van, de én mindenképp így szeretném...
2014. jan. 18. 00:59
 5/24 anonim ***** válasza:

hát tuti végignézetném vele a kertvárosi gettót meg a Mucsi filmeket (pl.) :)) meg amit Te is írsz... valamilyen szinten igen, nem lenne rossz szerintem sem:D úgy, hogy nem csak Neked!(: és még biztos vannak mások is...

19/f

2014. jan. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ez nekem is fontos lenne.
2014. jan. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ez nem csak neked fontos hisz nem mindig az ágyjelenet játszódik le egy pár életében.
2014. jan. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

kertvárosi gettó az jó :D

igen meg lehessen vele néha nicole kidman disznót vágot énekelni meg open staget, stbstb és tényleg őszintén tudjak vele nevetni :D

2014. jan. 18. 01:03
 9/24 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van csak friendzoneba száműzitek őket. :D
2014. jan. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:

Az én környezetemben én csak ilyen párokat látok. Nekem eddig egy hosszú kapcsolatom volt, pontosabban kettő, de ugyanazzal a lánnyal, és legjobb barátjai is voltunk egymásnak. Szerintem tök természetes ez a felállás. :)

19/F

2014. jan. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!