Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy udvarló, aki közvetlen...

Van egy udvarló, aki közvetlen, humoros, jóképű, de. Az a baj, hogy vékony. Vékony a lába, meg a felsőteste ís. Ez engem zavar, szóvá is tettem neki. Őszinte vagyok?!

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 05:54
 1/6 anonim ***** válasza:
A tapintatlanság is egy formája az őszinteségnek...
2014. jan. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Van egy csaj, aki közvetlen, humoros, szép az arca, de. (itt egyébként nem kell pont) Az a baj hogy kicsi a melle. Ez engem zavar... vicceltem, nem zavar, pont leszarom. Na ezért jobb fejek a fiúk a lányoknál... :)
2014. jan. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az őszinteség fontos, jól csináltad.
2014. jan. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A férfiak többsége is szóvá teszi, ha egy nő kövér, úgyhogy semmi baj nincs ezzel, bár az is számít, hogy adtad elő. Azért nagyritkán van olyan is, hogy nem az edzettség hiánya, vagy táplálkozási hiba miatt sovány, hanem valami egészségügyi probléma miatt, bár ez a ritkább eset.


Arról nem tehetsz, hogy kihez vonzódsz fizikailag, nekem sem tetszik, ha egy férfi nagyon vékony, úgyhogy megértelek. Ha annak ellenére sem alakult ki a vonzalom benned, hogy amúgy belsőleg szimpatikus volt, akkor nincs értelme húzni.

Az sem lett volna jobb, ha hazudsz neki valamit. Ha meg csak annyit mondasz, hogy nem az eseted, úgyis rákérdezett volna, hogy miért.

2014. jan. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na végre, már úgyis túl népszerű voltam. :)
2014. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként meg... Zsóka te vagy az? :)
2014. jan. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!