Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lassan csömört kapok a kosarak...

Lassan csömört kapok a kosaraktól. Szerintetek mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ronda, átlagos kinézetem van, tehát nem hiszem hogy az lenne mindnek a baja, hogy nem jövök be neki.(mondjuk csajok terén jó ízlésem van, és mindig szép csajoknak udvarolok) Még 5-6nak elhiszem hogy nem tetszem azért, de hogy 15-20nak nem tetszem, az már kicsit sántít. Lehet a szövegemmel van a baj ? Mindig a suli/munka a téma, meg a ki mit szeret csinálni, kedvenc zenék, nyaralás, meg ilyen sablon szövegek. Mi mást lehetne első 1-3 beszélgetéskor felhozni témának ?

Ti miről szoktatok beszélni első alkalommal a csajokkal ?


2014. jan. 18. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

hogy levágtam a vállig értő hajam és odaadtam egy alapítványnak, 20-szoros véradó vagyok, karácsonykor az ingyenkonyhán vagyok segíteni, meg ilyenek és a poén az, hogy ezek mind igazak.


bitches like charity

2014. jan. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a sablon témákról a lányok is érzik, hgoy sablon

tereld személyes dolgok felé a témát... kinek a szmélyes dolgai? hát a csajé!!:D a lányok imádnak magukról beszélni:D persze nem az első alkalomnál egyből a szülői problémák, de érted na:D

2014. jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Mit akartál te ilyen sok csajtól?

2. Ne a külsöt nézd, hanem hogy kivel találod meg a közös hangot (akivel nem lesz probléma, hogy miröl beszéljetek).

3. Igen, ezek így elég eröltetett szövegnek tünnek. Legyél spontán, kreatív. Kiindulhatsz mondjuk abból, hogy mit csinál, és a helyzethez alakítsd mindig a beszélgetést, sablonozni nem lehet sokáig! Ha egyszer elakadsz, a MIÉRT egy jó kérdés, de ami nem megy, azt kár eröltetni.

2014. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem a megfelelő lányoknál próbálkoztál, túl magasak az elvárásaid.

(off: 1-es, miért vágattad le a vállig érő hajad? nem kellet volna... :((((

2014. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1. Na vajon mit akarhat egy pasi, egy csajtól ? Hát origamizni...

2. Értem én, hogy nem csak a külső a lényeg, de nem akarok olyan csajt, akivel ha szexelni kell, első gondolatom az hogy: "Már megint?"...

3. És ha a "Mit csinál"-ra az a válasz, hogy Facebookozik ? Abból mit lehet kihozni ? (És mivel ott írok neki, valószínű, ez lesz a válasz) :D

2014. jan. 18. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!