Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai fiatalok, akik neten...

A mai fiatalok, akik neten ismerkednek meg, miért nem mernek egymással kettesben találkozni? (tisztelet a kivételnek! )

Figyelt kérdés
Hihetetlenül röhejesek néhányan, de komolyan... Összeismerkednek a neten, aztán meg nem mernek másképp találkozni, csak egy komplett testőri szolgáltatással. Engem is zaklat egy barátnőm, hogy menjek el vele találkozni valami hapsival, meg annak az ismeretlen haverjával. (Megismert valakit a neten.) Miért nem mennek ketten? Nekem van millió meg egy dolgom. Nem érek rá állandón az ő pasii miatt ugrálni. Ha én valakivel össze akarok jönni, azzal csak merek kettesben találkozni... Én is ismerkedtem már neten, és egyedül mentem el a randevúra. Nem volt abban semmi ijesztő sem. Az embert megbízhatónak találtam, ezért mertem vele találkozni.

2014. jan. 19. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A médiában sok szart hallani, a magyarok szeretik átvágni egymást és ezek miatt egyre kevésbé bízunk a másikban. Ha valaki megszólít az utcán egyből rosszra gondolunk.
2014. jan. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az igaz. De én nem féltem, amikor elmentem találkozni. Úgy gondoltam, hogy rendes a férfi (előtte megbizonyosodtam róla).
2014. jan. 19. 17:08
 3/9 anonim válasza:
Néha én sem értem a csajokat...
2014. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy jelen esetben a srác sem mer egyedül találkozni a lánnyal. Szerintem eléggé nyuszi ő is.
2014. jan. 19. 17:11
 5/9 Költőnő? ***** válasza:
sztem azért ez nem egy általános jelenség
2014. jan. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. ez nem általános jelenség.

2. ne tegyél fel kérdést, ha azt sem vagy képes megérteni, hogy a barátnőd tökmásképp viszonyul ezekhez a dolgokhoz, mint te.

3. nekem nem kellene olyan barát, aki ennyit sem képes értem megtenni, amikor én simán megtenném.

2014. jan. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mert hülyék az emberek amúgy:D beszéltem egy csajjal itt múltkor mert kiirt egy ilyen kérdést h nem mer vele találkozni ráirtam h miért nem meg hol ismerte stb stb elkezdi attól fél h elmennek vmi kis utcába és megállitja és megerőszakolja mondom ehhez nem kell ismernie alapból ennyi erővel megállithatja vki abba az utcába... erre kb rájött h ja télleg:O:D
2014. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Végre egy normális gondolkodású lány, puszillak kérdező!;)
2014. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem általános jelenség, sok nővel találkoztam már akiket a neten ismertem meg, valakivel egy évet kellett beszélgetni, írogatni neki mire rávettem egy randevúra, volt olyan, hogy 2 barátnőjével jött. Amúgy egyáltalán nem vagyok ijesztő meg ilyesmi.
2014. márc. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!