Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk mostanában miért nem...

Fiúk mostanában miért nem mertek kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt egy beszélgetésre, egy csòkra meg ilyesmik :)

2014. jan. 19. 17:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

akik nem mernek vagy alapból félénkek, vagy már belefáradtak a visszautasitásokba

akárhogy is de önbizalomhiány...

2014. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Mr. Truth ***** válasza:
Nem arrol van szó hogy nem merünk hanem hogy nincs kinél kezdeményezni... az agyonsminkelt buta pláza pi**ákhoz nincs gusztusom.
2014. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Sok csalódások miatt már feleslegesnek érzem.

23f

2014. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ne általánosítsunk :P


Sok férfi / fiú van aki nem képes kezdeményezni vagy egy régi sérelem miatt, vagy mert nincs annyi vér szegény pucájában. Ha van értelme és olyan a nő, hidd el kezdeményezek :)

24/F

2014. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kõszönöm a válaszokat :)
2014. jan. 19. 17:45
 6/15 anonim ***** válasza:
Én merek.
2014. jan. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Jelenleg nincs senki, akinél kezdeményeznék. Ha pedig lenne, akkor sem biztos, hogy a kedv is jönne mellé. Egyszerűen belefásultam már én is az állandó visszautasítgatásba és abba, hogy aztán mindig elölről kell kezdeni az ismerkedést. Fárasztó, na.


Ti lányok pedig királylány komplexusban szenvedtek és túl sokat vártok el a másik nemtől. Aránytalanul sokat, tisztelet a kivételnek.

2014. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nekem például nincsenek nagy elvárásaim :)
2014. jan. 19. 17:56
 9/15 anonim ***** válasza:

Mert sok csalódás ért minket, engem is nagyon sok, és hiába volt egy lány akinek régen nagyon sokat kezdeményeztem, mégis inkább egy másik sráccal jött össze minthogy velem.

Sajnos rengeteg csalódás ért engem, sorban utasítanak el, meg kihasználtak, ezek után egyszerűen nem merek már lépni félénkebb lettem. És hiába volt egy lány akinek bejöttem nem mertem nagyon még beszélgetést sem kezdeményezni vele szintén a sok régi csalódás miatt.


Én egyszerűen béna vagyok meg félénk, és ez az egyik oka hogy még most sincs barátnőm, és sajnos egyre jobban kínoz a magány és a szeretethiány.

2014. jan. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Általában a diszkó r*bancok ilyen beképzelt p*csák
2014. jan. 19. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!