Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány, akit évekkel...

Van egy lány, akit évekkel ezelőttről ismerek, és most szeretném megismerni jobban. Mit írjak?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár évben nem láttuk egymást, azelőtt is csak egy suliba jártunk, semmi különös, kb annyit tudtunk egymásról, amennyit egy kis faluban szokás a másikról.

Milyen szöveggel érdemes nyitni facebookon (máshol nincs esély, Budapest túl nagy ahhoz hogy véletlenül összefussunk)?

Csak kérdezősködjek a szokásos kamuszövegekkel hogy hogyan megy a vizsgaidőszak, stb, beszélgessek neten, vagy egyből hívjam el valahova mondván nem szeretek neten ismerkedni (ami igaz is).

20f


2014. jan. 19. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem látod facebook-on miket oszt meg hol van stb. így könnyebb lehet vele összefutni "véletlenül"....
2014. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elhivhatod már rögtön első alkalommal,mondván hogy érdekel mi van vele,szívesen találkoznál vele,mert személyesebben kellemesebben el tudnátok beszélgetni...legalább azonnal meg tudod,van-e esélyed nála.
2014. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem facebook mániás, hogy mindent postoljon, sőt alig valamit, csakúgy mint én...
2014. jan. 19. 22:00
 4/4 anonim ***** válasza:
csak a suli volt a közös? az osztály, nem?
2014. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!