Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Hol rontom el?

Mit csináljak? Hol rontom el?

Figyelt kérdés
Lassan 20 leszek, életemben egyszer volt komoly kapcsolatom ami majdnem másfél évig tartott, de megcsaltak...Azóta valahogy nem megy ez a csajozás dolog. Átlag magas vagyok, sportosan elegánsan öltözködőm, nem vagyok kigyúrva (nem szeretek kondizni), ápolt és igényes a külsőm, testalkatom vékony. Vannak akik kifejezetten jóképűnek tartanak. Voltam már stand up-os, jelenleg suliba járok, angolt tanítok, és dalszövegíró vagyok. Nincsenek hatalmas elvárásaim, csak szeressen, stb...de valahogy mintha nekem nem akarna összejönni. Pedig nagyon vágyom egy komolyabb kapcsolatra...valami ötlet?
2014. jan. 20. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ott rontod el hogy nagyon rágörcsölsz a dologra.. Hagyni kell.. Jön az magától! :)
2014. jan. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Költőnő? ***** válasza:
sztem amint ténylegesen lezárod az exed, menni fog. Kitartás és ne görcsölj rá!
2014. jan. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A lazárással nincs baj, túl vagyok rajta. Köszi a kommenteket. :)
2014. jan. 20. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!